افزایش تعداد پروژه ها و کیف پول های جدید در کاردانو

افزایش تعداد پروژه ها و کیف پول های جدید در کاردانو

فعالیت های کاردانو با 400 پروژه در حال اجرا و 100000 کیف پول جدید در ماه گذشته شروع به افزایش کرده است .

براساس یک پست توئیتر در 19 آوریل که توسط Input Output (IOHK) منتشر شده است ، نزدیک به 900 پروژه در حال توسعه در شبکه کاردانو وجود دارد .

با اشاره به برخی از پیشرفت‌های مثبت کاردانو در 10 روز گذشته، IOHK شش پروژه از تعویض توکن گرفته تا برنامه‌های DeFi را که روی شبکه اصلی اجرا می‌شدند، وارد شبکه‌های آزمایشی می‌شدند یا از طریق بتا باز راه‌اندازی می‌شدند را برجسته کرد.

یکی از پروژه های جدید که توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است AGIX ERC-20 Converter Bride است که با همکاری SingularityNET توسعه یافته است.

این ابزار این هفته راه اندازی شد و کاربران را قادر می سازد تا برای استفاده در Cardano روی توکن های ERC-20 مبتنی بر اتریوم پل بزنند و انتظار می رود بخش DeFi شبکه یک ذینفع قابل توجه باشد.

علیرغم افزایش تعداد پروژه‌های در حال توسعه، به نظر می‌رسد تعداد DApp‌های در حال اجرا در Cardano محدود است، به طوری که DeFi Llama فقط 10 پلتفرم مختلف را فهرست کرده است که کل ارزش قفل شده (TVL) را به 224.96 دلار می‌رساند. قابل ذکر است، چهار مورد از این پلتفرم‌ها خارج از توکن‌های بومی خود دارای TVL  صفر دلاری هستند.

در بخش NFT، کاردانو حتی از نظر حجم فروش در 24 ساعت گذشته در 15 بلاک چین برتر قرار نمی گیرد، علیرغم اینکه تتا در رتبه پانزدهم قرار دارد و تنها 375 دلار در این زمان تولید کرده است.

افزایش تعداد کیف پول های کاردانو

یکی از زمینه های رشد قوی ، در حال حاضر فعالیت کیف پول در کاردانو است، داده های بلاک چین کاردانو نشان می دهد که تعداد کیف پول های ADA از 22 مارس 100000 افزایش یافته است. رقم کل تا 19 آوریل به 3.268 میلیون رسیده است.

در این بازه زمانی، میانگین نرخ کیف پول های جدید ADA در روز از حدود 2000 به 8129 افزایش یافته است.

تعداد تراکنش‌ها/پرداخت‌ها در روز به سختی افزایش یافته است، اما از 106,952 در 22 مارس به 106,525 در 19 آوریل کاهش یافته است.

با این حال، با کوچک‌نمایی، تراکنش‌های بزرگ‌تر از 100000 دلار از ابتدای سال 2022 تا کنون 50 برابر افزایش یافته است، که نشان می‌دهد تقاضای سازمانی قوی ممکن است در حال حاضر وجود داشته باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.