صرافی ارز دیجیتال بیترکس ادعای حضور کاربران کره شمالی در این پلتفرم را رد کرد !

صرافی ارز دیجیتال بیترکس ادعای حضور کاربران کره شمالی در این پلتفرم را رد کرد !
خلاصه اخبار

این صرافی ارز دیجیتال آمریکایی با انتشار توییتی در تاریخ 22 آپریل اعلام کرد که ادعای تجارت کاربران کره شمالی در این پلتفرم کاملاً اشتباه است.

در توییت منتشرشده صرافی Bittrex اظهار داشت که دو عدد از حساب هایی را که به نظر می رسید متعلق به کاربران کره شمالی باشد، مورد بررسی قرار داده است. بیترکس همچنین گزارش داد که حساب های کاربری مشابهی را در اکتبر 2017 میلادی مورد بررسی قرار داده است.

این صرافی می گوید در بررسی ها مشخص گردید که هنگام ثبت نام، ساکنان کره جنوبی به اشتباه در منوی کشویی انتخاب کشور “کره شمالی” را انتخاب نموده اند.

همچنین در ادامه صرافی بیترکس اظهار داشت که این بررسی ها از طریق شناسایی IP کاربران و آدرس های فیزیکی که هنگام ثبت نام در سایت وارد کرده اند، انجام شده و مشخص گردیده “هیچ کاربری از کره شمالی در پلتفرم این صرافی وجود ندارد.”

در اوایل ماه آوریل سال جاری، صرافی بیتریکس توسط اداره خدمات مالی نیویورک (NYDFS) به دلیل اتخاذ سیاست های نامناسب در رابطه با مبارزه با پولشویی (AML)، شناخت مشتریان (KYC) و استانداردهای دفتر کنترل دارایی های خارجی (OFAC) محکوم شد.

در پی مشکلات پیش آمده، اداره خدمات مالی نیویورک برنامه بیت لایسنس این صرافی را رد کرد.

به گفته اداره خدمات مالی نیویورک (NYDFS)، چندین توافق نامه برای این صرافی جهت رسیدگی به کاستی‌ها و کمک به توسعه آن در زمینه کنترل و برنامه‌های توافقی متناسب صادر شده است.

صرافی بیترکس در پاسخ به NYDFS، نارضایتی خود را ابراز نمود و اظهار داشت که این مقررات به جای محافظت از مشتریان بیشتر باعث شده است تا آنها آسیب ببینند. این صرافی همچنین مخالفت خود را با ادعاهای NYDFS در رابطه با پولشویی و رعایت شیوه های آن اعلام کرده است.

منبع: cointelegraph.com

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.