“چکاوه” در هر سهم خود به سود رسید

“چکاوه” در هر سهم خود به سود رسید
خلاصه اخبار

شرکت صنایع کاغذسازی ایران در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۹ ریال سود کنار گذاشت.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت صنایع کاغذسازی ایران با سرمایه ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت های مالی میان دوره ای ۳ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنایع کاغذسازی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۴ میلیارد و ۸۴۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ افزایش چشمگیری داشته است.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۲۰۳ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال زیان انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

چکاوه” در دوره ۳ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۶ میلیارد و ۶۶۹ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۶۷ ریال سود به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

شرکت صنایع کاغذسازی ایران در صورت های مالی تلفیقی ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، سود هر سهم را مبلغ ۱۴ریال و سود خالص را ۳ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال اعلام کرده بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها