چشم انداز بیت کوین از نگاه آنتونی پمپلیانو

چشم انداز بیت کوین از نگاه آنتونی پمپلیانو

آنتونی پمپلیانو می گوید که نرخ بهره بالاتر در سال 2022 ممکن است تأثیر متفاوتی بر قیمت بیت کوین نسبت به آنچه بسیاری از تحلیلگران در ابتدا تصور می کردند داشته باشد.

پومپلیانو، یکی از بنیانگذاران Morgan Creek Digital، در مصاحبه ای جدید به CNBC می گوید که بیت کوین به طور بالقوه می تواند با شاخص‌های دیگر همبستگی داشته باشد.

وی همچنین بیان کرد که مورد دیگری که در حال حاضر در حال تماشای آن هستم، و فکر نمی‌کنم هنوز اطلاعات کافی در اختیار داشته باشیم، اما در چند هفته گذشته، چند تحلیلگر را دیدم که در مورد این ایده صحبت می‌کردند که قیمت بیت‌کوین در واقع با بازدهی 10 ساله خزانه داری [ایالات متحده] مرتبط است.

معامله گران عملکرد بازده 10 ساله خزانه داری را دنبال می کنند تا احساسات سرمایه گذاران و تمایل به ریسک را بسنجند.

افزایش بازدهی نشان‌دهنده اطمینان بازار است زیرا سرمایه‌گذاران دارایی‌های ریسک‌پذیر را انتخاب می‌کنند که بازدهی بالاتری ایجاد می‌کنند. از سوی دیگر، کاهش بازدهی نشان دهنده احتیاط بازار است زیرا سرمایه گذاران برای محافظت از سرمایه خود به سمت اوراق قرضه خزانه داری فرار می کنند.

مقامات فدرال رزرو اخیراً اعلام کرده اند که قصد دارند خرید دارایی ها را کاهش دهند و نرخ بهره را در سال آینده برای مبارزه با تورم افزایش دهند.

پومپلیانو خاطرنشان می کند که اگر همبستگی بین بازدهی 10 ساله خزانه داری و بیت کوین درست باشد، چنین سیاستی در واقع می تواند برای بیت کوین صعودی باشد.

بنابراین اکنون فکر می‌کنید که بیشتر دارایی‌های ریسکی، با افزایش نرخ‌های بهره، باید شاهد فروش دارایی‌های ریسک باشیم، درست است؟ اگر به 99 Dot Com Bubble برگردید، بسیاری از مردم به این نکته اشاره می‌کنند که نرخ بهره عاملی کلیدی برای ترکیدن آن حباب است.

اما اگر بیت کوین واقعاً دارای همبستگی با بازدهی 10 ساله خزانه داری باشد. به روشی دیوانه وار، افزایش نرخ بهره می تواند برای بیت کوین صعودی باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.