چرا فملی خریدار دارد؟ / سود 111 تومانی فملی برای هر سهم در 9 ماه محقق شد

چرا فملی خریدار دارد؟ / سود 111 تومانی فملی برای هر سهم در 9 ماه محقق شد

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، فملی در پاییز 36.6 تومان سود به ازای هر سهم ساخته و افت تابستان را به خوبی جبران کرده است. اما هم‌چنان بهار با سود 40.2 تومانی به ازای هر سهم سودده‌ترین فصل سال مالی 98 است. 

2020-01-18 15_29_48-Cortana

 فملی از جمله سهم‌های بنیادی بازار است که در هفته‌های اخیر مورد توجه خرید حقیقی‌ها قرار گرفته است. فملی از جمله شرکت‌های با بنیاد قوی به شمار می‌رود که در دوره نه ماهه توانسته است به ازای هر سهم سود تقریبی 111 تومانی بسازد. 

 درخشش فملی در عملکرد فصلی آن را می‌توان از مقایسه میزان فروش کاتد آن درک کرد. کاتد بیشترین سهم فروش در محصولات فملی را دارد و فروش فصلی آن یک روند صعودی با ثبات را نشان می‌دهد. افزایش مقداری فروش کاتد همراه با رشد نرخ دلار سیگنال خوبی برای معاملات ملی مس در بورس کالا است. 

طرح‌های در دست تکمیل فملی که مدیرعامل این شرکت همواره در صحبت‌های خود به آن‌ها اشاره می‌کند نظیر توسعه پروژه مس خاتون آباد که می‌تواند توان تولیدی فملی را به 400 هزار تن ارتقا دهد، از جمله عوامل بنیادی قوی برای این شرکت است. 

فردا زمان برگزاری مجمع افزایش سرمایه 30 درصدی این شرکت است؛ بازگشایی نماد پس از تصویب افزایش سرمایه با توجه به گزارش خوب پاییز دیدنی خواهد بود. 

2

1

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.