چانگ پنگ ژائو ، مدیر عامل بایننس ،ثروتمندترین فرد در حوزه کریپتو توسط بلومبرگ

چانگ پنگ ژائو ، مدیر عامل بایننس ،ثروتمندترین فرد در حوزه کریپتو توسط بلومبرگ

بلومبرگ تخمین زده است که دارایی خالص چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس در حال حاضر بالغ بر 96 میلیارد دلار است که رسماً او را به ثروتمندترین فرد شناخته شده در حوزه ارزهای دیجیتال تبدیل می کند.

بر اساس شاخص میلیاردر بلومبرگ، او اکنون بیش از موکش آمبانی، غول تجاری هندی، که دارایی خالص او 92.9 میلیارد دلار است، ارزش دارد.

چانگ پنگ ژائو همچنین در مجاورت افرادی مانند وارن بافت، مدیرعامل برکشایر هاثوی و مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، قرار دارد.

ثروت ژائو می تواند حتی بزرگتر باشد زیرا اطلاعات کمی در مورد دارایی های ارز دیجیتال او وجود دارد.

این سرمایه دار ارزهای دیجیتال که در دوران نوجوانی در مک دونالد کار می کرد، تاکنون از اظهار نظر در مورد میزان ثروت خود طفره رفته است، اما قصد دارد کل ثروت خود را ببخشد.

درآمد این صرافی در سال 2021 به بیش از 20 میلیارد دلار رسید، که از اعدادی که انتظار می رود توسط رقیب مستقر در ایالات متحده Coinbase ارسال شود، کمتر است.

بایننس، با این حال، صحت محاسبات بلومبرگ را زیر سوال برد و ادعا کرد که کریپتو برای انجام هر گونه تخمین مشخصی بی ثبات است.

جدا از اینکه این صرافی در معرض قیمت‌های کریپتوهای جیوه‌ای قرار گرفت، اوایل امسال با هجوم نظارتی نیز مواجه شد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX و برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت کوین بیس، به ترتیب 15.4 و 8.93 میلیارد دلار ثروت دارند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.