پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید شش محصول سایپا + جدول

پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید شش محصول سایپا + جدول
خلاصه اخبار

طرح پیش فروش برخی محصولات سایپا با موعد تحویل حداکثر یکساله و همچنین مشارکت در تولید از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 30 دی ماه 1400 شروع و به مدت2 روز به صورت 24 ساعته ادامه خواهد داشت. شرکت سایپا این بار نیز دو طرح پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید را همزمان […]

طرح پیش فروش برخی محصولات سایپا با موعد تحویل حداکثر یکساله و همچنین مشارکت در تولید از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 30 دی ماه 1400 شروع و به مدت2 روز به صورت 24 ساعته ادامه خواهد داشت.

شرکت سایپا این بار نیز دو طرح پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید را همزمان با هم اجرا می‌کند.

شرکت سایپا در این طرح که ثبت نام آن از ساعت از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 30 دی ماه 1400 شروع و به مدت2 روز به صورت 24 ساعته ادامه خواهد داشت، شش محصول شاهینG، کوئیک S، کوئیک R با گیربکس معمولی، کوئیک با گیربکس معمولی، ساینا S و سایپا SE151 موتورM13 را با موعد تحویل حداکثر یکساله برای عرضه در نظر گرفته است.

متقاضیان خودرو می‌توانند در يكي از روشهاي (پيش فروش يكساله و پيش فروش مشاركت در توليد) و يا هر دو روش ثبت نام نمايند.

آیا قیمت شاهین کاهش یافته است؟

براساس آخرین بروزرسانی قیمت خودروها، خودروی  شاهین G مدل 1400 در بازار با قیمت  345 میلیون تومان معامله شد و این خودرو نسبت به پیش فروش قبلی سایپا 10 میلیون تومان کاهش قیمت داشته است.کوییک S مدل 1400 با قیمت 215 میلیون و ساینا S مدل 1400 با مبلغ 210 میلیون تومان معامله شدند.

دقت داشته باشید که ثبت نام در این طرح بعد از فعال سازی بخشنامه و تنها از طریق وب سایت رسمی فروش سایپا به آدرسhttps://saipa.iranecar.com  امکان پذیر است.

متقاضياني كه در هر دو روش (پيش فروش يكساله و پيش فروش مشاركت در توليد) ثبت نام نموده اند ابتدا قرعه كشي روش پيش فروش يكساله انجام شده و در صورت منتخب شدن در قرعه كشی مذكور، متقاضی در قرعه كشی پيش فروش مشاركت درتوليد شركت داده نخواهد شد. بديهی است در صورت منتخب نشدن در روش پيش فروش يكساله در قرعه كشی پيش فروش مشاركت در توليد شركت داده خواهد شد.

متقاضي محترم در يكي از روشهای فروش شركت نموده باشد، صرفا درقرعه كشي همان روش شركت داده خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر از شرایط عمومی و اختصاصی مربوط به شرکت در این قرعه کشی متن بخشنامه فروش سایپا را از اینجا مطالعه کنید.

نظرات کاربران
  • تورو خدا شما مثل من بی تجربه اشتباه نکنید.شانزده ماهه سایپا پولمو گرفته ماشینمو نمیده.از سایپااااا ماشین نخرید