دانلود اپلیکیشن

پیش بینی کاهش قیمت مسکن در کشور

پیش بینی کاهش قیمت مسکن در کشور
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم،  سید هادی بهادری با یادآوری این‌که طی 2 ماه اخیر به دلیل شیوع بیماری کرونا معاملات مسکن در کشور کاهش چشمگیری داشته است، اظهار کرد:‌ بر اساس آمار معاملات مسکن در اسفند 98 حدود 25 درصد کاهش یافت و در فروردین‌ماه سال جاری نیز عملاً خریدوفروش مسکن به‌نوعی […]

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم،  سید هادی بهادری با یادآوری این‌که طی 2 ماه اخیر به دلیل شیوع بیماری کرونا معاملات مسکن در کشور کاهش چشمگیری داشته است، اظهار کرد:‌ بر اساس آمار معاملات مسکن در اسفند 98 حدود 25 درصد کاهش یافت و در فروردین‌ماه سال جاری نیز عملاً خریدوفروش مسکن به‌نوعی متوقف شد.

وی بابیان این‌که تشدید رکود در بازار مسکن طی ماه‌های آتی دور از انتظار نیست، افزود: تمام بازارهای اقتصادی ازجمله بازار مسکن تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرارگرفته و تشدید رکود امری طبیعی است. البته وضعیت رکود در بازار ساخت‌وساز مسکن در وضعیت بینابینی است؛ یعنی باوجود شیوع بیماری برخی از سازندگان به ساخت‌وساز ادامه داده‌اند و این مسئله موجب شده که رکود در این بخش، کمتر از  معاملات مسکن باشد.

وی افزود: رکود بازار مسکن طی ماه‌های آتی باعث کاهش قیمت‌ها می‌شود. وقتی تقاضا برای خرید مسکن کاهش یابد، قیمت‌ها در این بازار روند نزولی به خود خواهند گرفت.

نظرات کاربران
  • مسکن کاهش پیدا نمیکنه شاید چن روز بعد از بیماری بیاد پایین ولی بعد از یک مدت کوتاه دوباره روند صعودی میگیره

  • فرج میرزایی

    حتما قیمت مسکن سقوط خواهد کرد بدلیل اینکه قیمت مسکن چهل درصد حباب داره و کرونا انتقام سختی از سودگران مسکن خواهد گرفت

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
5 آبان 1399