پیش بینی قیمت طلا برای فردا ۶اسفند/ معاملات طلا و سکه به حداقل رسید

پیش بینی قیمت طلا برای فردا ۶اسفند/ معاملات طلا و سکه به حداقل رسید

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ نادر بذرافشان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین از افزایش قیمت طلا و سکه در بازار امروز خبر داد و افزود: بهای اونس جهانی نسبت به روز گذشته با افزایش 22دلاری به 1806دلار رسیده و نرخ ارز هم تحت تاثیر اخبار سیاسی و اقتصادی نوسان صعودی داشته، از همین رو در بازار امروز شاهد رشد 10هزار تومانی قیمت طلا و 150هزار تومانی ارزش سکه هستیم.

او درباره وضعیت تقاضا توضیح داد: نوسانات بازار طلاارتباطی به تقاضا ندارد چراکه از ابتدای هفته در پی انتشار خبر‌های سیاسی و اقتصادی، حجم معاملات به حداقل رسیده و مردم مثل یک ماه پیش از خرید و فروش دست کشیده‌اند و نظاره‌گر روند بازار هستند.

بذرافشان با پیش‌بینی قیمت‌ها اظهار کرد: تا زمانی که نرخ ارز نوسان داشته باشد قیمت طلا و سکه به ثبات نمی‌رسد، در حال حاضر هم قیمت دلار به شدت تحت تاثیر اخبار سیاسی و اقتصادی است و برای پیش‌بینی روند بازار‌ها باید منتظر تصمیمات دولت در حوزه سیاست خارجی باشیم.

حباب سکه به 600هزار تومان رسید

این فعال بازار طلا در پایان به تشریح قیمت‌ها پرداخت و گفت: در جریان معاملات ساعت (13:30) بازار تهران قیمت سکه طرح قدیم به 10میلیون و 600هزار و سکه طرح امامی به 11میلیون و 50هزار تومان رسیده، ضمن اینکه در بازار امروز حباب سکه هم 600هزار تومان است.

بذرافشان اضافه کرد: قیمت نیم سکه شش میلیون و 350هزار، ربع سکه چهار میلیون و 50هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و 400هزار تومان است؛ بهای هر مثقال طلای 17عیار هم به چهار میلیون و 670هزار و قیمت هر گرم طلای 18عیار به یک میلیون و 78هزار تومان رسید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
9 اسفند 1399