پیش بینی تبدیل شدن ارژانتین به صادرکننده نفت تا 2020

پیش بینی تبدیل شدن ارژانتین به صادرکننده نفت تا 2020
خلاصه اخبار

تولید گاز طبیعی آرژانتین در ماه می نسبت به همین ماه در سال گذشته ۷.۶ درصد افزایش یافت و تولید نفت این کشور ۴.۲ درصد بالا رفت.

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم، تولید نفت و گاز طبیعی آرژانتین در ماه می رکورد جدیدی ثبت کرد که دلیل آن افزایش تولید از ساختارهای شیل وسیع واکا مورتای این کشور بود.

 تولید گاز طبیعی آرژانتین در ماه می نسبت به همین ماه در سال گذشته 7.6 درصد افزایش یافت و تولید نفت این کشور 4.2 درصد بالا رفت .

 آرژانتین در ماه می برای سیزدهم ماه متوالی نیازی به واردات هیچ نفت‌خامی نداشت ،چیزی که از 2012 تا حالا اتفاق نیفتاده بود.

 واکا مورتا یک ساختار شیل با وسعت بلژیک در استان نکوین آرژانتین است. این منطقه در طرح این کشوربرای تبدیل شدن به یک صادر کننده صرف انرژی تا 2020 نقشی اساسی دارد.

 منطقه واکا مورتا باعث شد آرژانتین کسری انرژی خود را در 2018 تا 2.3 میلیون دلار کاهش دهد. کسری انرژی آرژانتین در 2013 ، 6.9 میلیون دلار بود. در سال جاری دولت آرژانتین امیدوار است این کسری را از بین ببرد و در 2020 به مازاد انرژی برسد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها