پیش‌بینی قیمت بیت کوین؛ ۹۲۰۰۰ دلار تنها در دو هفته آینده

پیش‌بینی قیمت بیت کوین؛ ۹۲۰۰۰ دلار تنها در دو هفته آینده

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

داده‌های جدید نشان می‌دهد قیمت بیت کوین تا دو هفته آینده می‌تواند به 92000 دلار برسد.

تحلیل‌گر مشهور به نام PlanB خالق مدل انباشت به جریان در توییتیروز چهارشنبه اعلام کرد علیرغم رشد هفته جاری ارز دیجیتال BTC، هنوز جای رشد آن باقی است.

او در این تحلیل بر شاخص قدرت نسبی (RSI) تاکید کرد. این شاخص برای نشان دادن مقدار حرکت قیمت به کار می‌رود.

اندیکانور RSI شناسایی شرایط خرید یا فروش بیش از حد را برای معامله کنندگان آسان می‌کند. PlanB در طول یک سال گذشته، چه در زمان بازار نزولی بهار 2020 و چه در تابستان آن، اطلاعات این شاخص را در اختیار هولدرها و تریدرها قرار داده است.

در حال حاضر میزان این شاخص 92/100 است. این مقدار نزدیک به بالاترین سطح آن است. اما برای رسیدن به سطح سال‌های 2013 و 2017 هنوز به 3 واحد دیگر نیاز دارد. PlanB در این مورد نوشته است:

بیت کوین در شاخص RSI با قدرت 92 پر قدرت ظاهر شده است. اما هنوز به اندازه رالی صعودی سال‌های 2011، 2013 و 2017 بالا نیست.

او در ادامه توضیح داد:

من تخمین زده‌ام برای اینکه تا آخر آپریل مقدار RSI به 95 برسد، باید قیمت بیت کوین تا 92000 دلار بالا برود. ببینیم که لیست شدن صرافی Coinbase با این قیمت چه می‌کند.

نمودار قدرت نسبی بیت کوین

تاثیر عرضه عمومی Coinbase در قیمت بیت کوین

نمودارهای اخیر نشان می‌دهند عملکرد بیت کوین در سال 2021 نسبت به سال‌های 2013 و 2017 آرام‌تر بوده و به سرعت افزایش پیدا نکرده است.

او در ادامه به لیست شدن صرافی کوین‌بیس اشاره کرد و بورس نزدک را ابتدای راه دانست.

عرضه سهام کوین بیس در بورس چه تاثیری بر بازار رمزارزها دارد؟

علیرغم نگرانی‌هایی که بابت فروش عمده در ابتدای عرضه عمومی کوین‌بیس متوجه بازار بیت کوین است، خبر عرضه مستقیم این صرافی در بورس نزدک با استقبال طرفداران ارزهای دیجیتال مواجه شده است.

از این رو با توجه به جایگاه جدید آن، صرافی Coinbase می‌تواند نشان‌دهنده آینده بیت کوین و آلتکوین‌ها در بازارهای مالی باشد. همچنین عملکرد قیمت بیت کوین و سایر رمزارزها نوید از آینده‌ای درخشان می‌دهند.

جایگاه کوین بیس در بین بانک‌های دنیا

با توجه به تخمین ارزش تقریبی این بانک به میزان 149 میلیارد دلار، کوین‌بیس به نهمین بانک بزرگ دنیا بر اساس ارزش بازار تبدیل می‌شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.