پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی “فپنتا”

پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی “فپنتا”
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، هیات مدیره شرکت صنعتی سپنتا پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۶۵ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریالی، معادل ۳۰۵ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد. شرکت صنعتی سپنتا عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۵۴ میلیارد و ۱۷۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال به ۲۱۹ میلیارد و […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، هیات مدیره شرکت صنعتی سپنتا پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۶۵ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریالی، معادل ۳۰۵ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.

شرکت صنعتی سپنتا عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۵۴ میلیارد و ۱۷۲ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال به ۲۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون و ۶۸۸ هزار ریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه “فینتا” از محل سود انباشته به منظور تعدیل ریسک کاهش حد اعتباری از جانب بانک ها و رعایت الزامات حداقل سرمایه شرکت های سهامی عام که در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها