پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه خط انتقال گاز محمدیه قم – پارچین

پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه خط انتقال گاز محمدیه قم – پارچین

به گزارش سیگنال به نقل از شانا،

به گزارش شانا، رضا نوشادی امروز (چهارشنبه، 21 مهرماه) در این بازدید میدانی که به میزبانی مجری طرح خط انتقال گاز محمدیه قم – پارچین انجام شد با ارزیابی از کیلومتر صفر تا 71 پروژه خط لوله انتقال گاز محمدیه قم-پارچین، در نشست جمع‌بندی که با حضور مجری، مشاور و پیمانکار اجرایی پروژه برگزار شد تاکید کرد که اصلاح برنامه اجرایی پروژه به‌منظور افزایش تحقق‌پذیری پروژه الزامی است.

وی افزود: اولویت در اجرای بخش نخست پروژه خط انتقال گاز محمدیه قم- پارچین که از تالاب مره می‌گذرد، فعالیت‌های اجرایی در تالاب است که با آغاز بارندگی دسترسی به آنها بسار سخت یا در بعضی نقاط غیرممکن شود.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران تصریح کرد: ان‌شاءالله با مدیریت مسیر بحرانی فعالیت‌ها و تخصیص زمان شناور بتوانیم در زمان‌بندی مقرر این گستره را آزمون و تحویل بهره‌بردار کنیم.

نعمت‌الله شهروی، مجری طرح خط انتقال گاز محمدیه قم- پارچین نیز با تشریح مراحل پیشرفت اجرای بخش نخست پروژه شامل تحصیل اراضی ،نقشه‌برداری، پیاده‌سازی مسیر، مسیرسازی، حفاری کانال، ریسه‌گذاری جوشکاری، رادیوگرافی و عایق کاری از پیشرفت بیش از 70 درصدی اجرای پروژه خبر داد و تعهد اجرا و تحویل پروژه در زمان مورد نظر را مهم دانست زیرا انعطاف‌پذیری شبکه را برای تامین گازهای شمالی افزایش خواهد داد.

محمداردلان انصاری، مدیر اجرایی پیمانکار اجرای بخش نخست پروژه خط لوله انتقال گاز محمدیه قم- پارچین نیز استفاده از پوشش FBE در لوله‌های سایز 56 اینچ ، کسب رکورد 160 سرجوش روزانه و استفاده از نیروهای جوان در اجرای پروژه را از مزیت‌های اجرای این پروژه برشمرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
26 مهر 1400