پیش بینی های رئیس جمهور Bukele در مورد بیت کوین

پیش بینی های رئیس جمهور Bukele در مورد بیت کوین

سال گذشته، السالوادور اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی تحت ریاست جمهوری بوکل به عنوان یک اقدام متقابل برای تورم رو به رشد در کشور پذیرفت. از زمان قانونی شدن، رئیس جمهور 1370 بیت کوین را برای ذخیره کشور به دست آورد و دستاوردهای محقق نشده آن را در پروژه های زیرساختی جدید از جمله بیمارستان و مدرسه سرمایه گذاری کرد.

رئیس جمهور Bukele پیش بینی کرد که دو کشور دیگر به السالوادور خواهند پیوست تا بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی در سال 2022 بپذیرند. در همان سال، او انتظار یک روند صعودی را دارد که قیمت بیت کوین را به بالاترین حد خود یعنی 100000 دلار برساند.

در 2 ژانویه، نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، پنج پیش بینی صعودی در مورد عملکرد بیت کوین (BTC) برای سال 2022 به اشتراک گذاشت.

پیش بینی های سال 2022 در مورد بیت کوین:

•به 100 هزار دلار خواهد رسید

• 2 کشور دیگر آن را به عنوان ارز قانونی اتخاذ خواهند کرد

•در انتخابات آمریکا در سال جاری به یک موضوع اصلی انتخاباتی تبدیل خواهد شد

• بیت کوین سیتی ساخت و ساز را آغاز خواهد کرد

• اوراق قرضه Volcano بیش از حد مجاز خواهد بود

• شگفتی بزرگ در @TheBitcoinConf

Bukele همچنین رشد انفجاری آینده را برای دو طرح داخلی السالوادور مبتنی بر BTC یعنی اوراق قرضه بیت کوین سیتی و آتشفشان در نظر دارد. همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، رئیس جمهور پیش بینی می کند که بیت کوین سیتی تبدیل به یک شهر کاملاً کاربردی با مناطق مسکونی، مراکز خرید، رستوران ها، یک بندر و «همه چیز پیرامون بیت کوین» شود.

به گفته Bukele، “شهر بیت کوین ساخت و ساز” را در سال جاری آغاز خواهد کرد که به معنای توسعه شهر مجازی 1 میلیارد دلاری با پشتوانه اوراق قرضه بیت کوین است. همراه با این پیشرفت، او پیش‌بینی می‌کند که اشتراک بیش از حد اوراق قرضه Volcano نیز وجود داشته باشد.

Bukele همچنین پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین به یک موضوع اصلی انتخاباتی در انتخابات ایالات متحده در سال جاری تبدیل خواهد شد و به دنبال‌کنندگان توییتر خود گفت که منتظر یک «سورپرایز بزرگ» در کنفرانس بیت‌کوین 2022 باشند.

پذیرش جریان اصلی بیت کوین در السالوادور با یک سری موانع فنی روبرو شد که آخرین آنها گزارش هایی مبنی بر کمبود وجوه از کیف پول بیت کوین داخلی این کشور، Chivo است.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، حداقل 50 نفر از ساکنان سالوادور در ماه دسامبر به دلیل یک نقص ناشناخته ادعایی در کیف پول چیوو، ضررهایی بالغ بر 96000 دلار گزارش کردند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.