پیام مدیرعامل آریاساسول در پی تحریم‌های تازه صنعت پتروشیمی

پیام مدیرعامل آریاساسول در پی تحریم‌های تازه صنعت پتروشیمی
به گزارش سیگنال به نقل از شانا،

به گزارش شانا، متن پیام امیرحسین بحرینی به شرح زیر است:

«همکاران گرامی

با سلام و آرزوی سلامتی برای یکایک شما و عزیزانتان در این روزهای سخت شیوع موج سوم کرونا، اینک که در امتداد سلسله تحریم‌های کور و یکجانبه آمریکا علیه صنعت نفت و شرکت‌های پتروشیمی کشور، نام شرکت پلیمر آریاساسول نیز به‌دلیل صادرات به فهرست تحریم‌های آن کشور افزوده شد، لازم است به اطلاع شما برسانم که شرکت ما نیز مشابه صنعت نفت خیلی پیش از اینها در تحریم ناجوانمردانه قرار داشته و اتفاقا تحت این شرایط تحریمی با درایت و تلاش و کار تیمی اثربخش به بهترین رکوردها در همه حوزه‌ها دست یافته است، بنابراین وارد شدن نام شرکت در فهرست تحریم قلدرمابانه و کور آمریکا تنها حرکتی نمادین است.

می‌ماند شخص اینجانب که ذیل دستور اجرایی رئیس‌جمهوری آمریکا پس از خروج از برجام در سال 2018 و مشتمل بر تحریم صنعت پتروشیمی ایران تحت تحریم آن کشور قرار گرفته که براساس آن قرار است دارایی‌ها، املاک و حساب‌های بانکی و منافع حاصل از آنها در آمریکا مسدود شود!

اول اینکه اینجانب هیچ مال و اموالی نه در آمریکا و نه در هیچ کشوری ندارم که بخواهند مسدود کنند، اگر پیدا کردند کلا مال خودشان!

دوم اینکه با صداقت حتی اگر تحریم شخص اینجانب تبعات سنگین‌تری هم داشت اینکه در راستای خدمت شرافتمندانه به کشورم به تکلف بیافتم مایه افتخار و سربلندی‌ام خواهد بود.

و سوم اینکه در طول مدت انجام وظیفه این فراز زیبا از سخنان لویی پاستور همواره الهام بخش اینجانب بوده است و توجه شما را نیز به آن جلب می‌کنم:

«در هر حرفه و شغلی که هستید نه اجازه دهید که به بدبینی‌های بی‌حاصل آلوده شوید و نه بگذارید که بعضی لحظات تاسف‌بار که برای هر ملتی پیش می‌آید شما را به یاس و ناامیدی بکشاند… (و) همچنان که (در زندگی) پیش‌تر می‌روید (از خود) سوال کنید: من برای کشورم چه کرده‌ام؟

صرف نظر از هر پاداشی که زندگی به تلاش‌هایمان بدهد یا ندهد آنگاه که لحظه مرگ فرا می‌رسد هر کدام از ما باید این حق را داشته باشیم که با صدای بلند فریاد بزنیم: من آنچه در توان داشته‌ام انجام داده‌ام.»

لذا با انگیزه دوچندان و به‌کارگیری همه توان، خستگی‌ناپذیری که خدای رحمان عطایم کرده است به تلاش صادقانه برای اعتلای شرکت و کشورم با افتخار ادامه می‌دهم.»