دانلود اپلیکیشن

پیام اسرارآمیز ریپل در جدیدترین تراکنش آن!

پیام اسرارآمیز ریپل در جدیدترین تراکنش آن!
خلاصه اخبار

ریپل به تازگی مقدار قابل توجهی از توکن های XRP خود را از یکی از کیف پول های اسکرو به کیف پول ناشناس و متفاوتی انتقال داده است. مقدار این انتقال ۱ میلیارد توکن ریپل (XRP) بوده که ارزش آنها ۳۰۲ میلیون دلار می باشد. جالب توجه است که کارمزد این انتقال کمتر از ۱ پنی یا ۱ سنت ( ۱۲۰ تومان) بوده و در کسری از ثانیه انتقال یافته است.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، شرکت ریپل حدود ۶۰ درصد موجودی توکن های خود را در اختیار دارد و اکثر آنها در حساب اسکرو نگهداری و قفل شده اند. این شرکت به طور قانونی بخشی از ذخیره و سرمایه خود را به سازمان ها، صرافی های ارز دیجیتال و دیگر احزاب یا افراد مشتاق می فروشد.
این تراکنش نیز همانند تراکنش های استارت آپ سانفرانسیسکو صورت گرفته در گذشته است اما تفاوت منحصر به فردی داشت. ناظران نهنگ های ارز دیجیتال متوجه داده ای در این انتقال شدند که دارای یادداشتی بود و پیام اسرارآمیزی به همراه داشت. در این تراکنش بیان شد:

به نظر می رسد ریپل قصد داشته با این پیام به دنیای کریپتو جایگاه و پیشرفت خود را نشان دهد و این پیام را به افراد و ناظرین کریپتو برساند که این ارز دیجیتال با قدرت به سوی پیشرفت و توسعه حرکت می کند.
البته همچنان پس از دادگاه و مشکلاتی که ریپل در سال ۲۰۱۸ پشت سر گذاشت، به نظر می رسد شک و شبهاتی بر سر اینکه ریپل توکن های خود را تحت کنترل دارد و این ارز دیجیتال غیرمتمرکز نمی باشد وجود دارد. با وجود تمامی این مسائل شرکت ریپل همچنان به توسعه خود ادامه داده است و هر بار به اهداف خود نزدیک تر می شود.
همچنین ریپل به این موضوع اشاره کرده است که اکوسیستم خود را عمدتا برای بخش مالی طراحی کرده و تمرکز اصلی آن بر روی مساله نقدینگی و سهولت در امر بانکداری است. سال گذشته این شرکت مقدار توکن XRP زیادی را به فروش رساند که مجموع آنها به ارزش ۵۳۵ میلیون دلار بود.

نظرات کاربران
  • احمدپور

    آخرش هم ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری خوب نیست و لااقل تو این بازار باید استیبل کوین خرید تا ارزش دارایی حفظ بشه

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
6 آذر 1399