پلت‌فرم پردازش تراکنش BitPay پشتیبانی از اتریوم را آغاز کرد

پلت‌فرم پردازش تراکنش BitPay پشتیبانی از اتریوم را آغاز کرد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت، ETH به BitPay افزوده شد طبق بیانیه‌ی مطبوعاتی که روز ۱۶ام سپتامبر منتشر شده است، پلت‌فرم پردازش پرداخت‌های رمزارزی BitPay اخیرا اعلام نموده که پشتیبانی از رمزارز اتریوم(ETH) را آغاز نموده است. براساس بیانیه‌ی مذکور، شرکت‌هایی که از پلت‌فرم BitPay برای پردازش پرداخت‌های خود استفاده می‌کننده، اکنون قادراند […]

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

ETH به BitPay افزوده شد

طبق بیانیه‌ی مطبوعاتی که روز ۱۶ام سپتامبر منتشر شده است، پلت‌فرم پردازش پرداخت‌های رمزارزی BitPay اخیرا اعلام نموده که پشتیبانی از رمزارز اتریوم(ETH) را آغاز نموده است.

براساس بیانیه‌ی مذکور، شرکت‌هایی که از پلت‌فرم BitPay برای پردازش پرداخت‌های خود استفاده می‌کننده، اکنون قادراند بدون ایجاد هرگونه تغییر در تنظیمات پرداختی خود، رمزارز اتریوم را بپذیرند. علاوه بر این BitPay اعلام نموده که از این پس امکان ذخیره و استفاده از رمزارز اتریوم در کیف‌پول‌های این پلت‌فرم فراهم شده و دارندگان کارت‌های پیش‌پرداخت شده‌ی BitPay نیز می‌توانند معادل ارزی رمزارزهای خود را به کارت‌های اعتباری انتقال دهند.

 

اتر به بیت‌کوین و بیت‌کوین کش ملحق شد

پلت‌فرم پردازش پرداخت‌های رمزارزی BitPay‌ در سال ۲۰۱۱ به عنوان پلت‌فرمی که می‌تواند تمام ارزهای فیات را به ارز مجازی(و بالعکس) تبدیل کند، کار خود را با پذیرش رمزارزهای بیت‌کوین(BTC) و بیت‌کوین کش(BCH) آغاز کرد؛ و اکنون پس از چند سال فعالیت مداوم رمزارز اتریوم را هم به لیست رمزارزهای قابل پشتیبانی خود اضافه کرده است. گفته شده که BitPay از سال ۲۰۱۱ تا به امروز معادل بیش از ۳ میلیارد دلار تراکنش را پردازش کرده است.

ویتالیک بوترین(Vitalik Buterin) یکی از بنیانگذاران پروژه‌ی رمزارزی اتریوم در رابطه با این توسعه و اضافه شدن ETH به لیست رمزارزهای قابل پشتیبانی توسط BitPay اظهار داشته است:

Vitalik Buterin

مشاهده‌ی ادغام اتریوم در سیستم‌های پرداخت جهانی توسط BitPay بسیار هیجان انگیز است. این موضوع واقعا یک دنیای جدید از امکانات را برای اکوسیستم اتریوم فراهم می‌کند، و ما می‌توانیم با کمک یکدیگر همچنان در عرصه‌ی نوآوری در زمینه‌ی کاربرد‌ رمزارزها در دنیای واقعی، پیشرو باشیم. Vitalik Buterin

میزان امنیت BitPay ‌و محدودیت‌های پرداخت

پلت‌فرم BitPay طی ماه‌های اخیر سعی داشته تا سطح امنیت خود را افزایش دهد. به عنوان مثال این کمپانی در اواخر ماه آگوست برای برخی از تراکنش‌های پرحجم و با ارزش بالا، بازپرداخت‌ها و پرداخت‌های خروجی یک پروسه‌ی جدید تایید هویت را معرفی کرد. اکنون کاربران نیاز دارند برای ادامه‌ی فعالیت‌های خود بر روی این پلت‌فرم یک پروسه‌ی تایید هویت شامل ارائه‌ی داده‌هایی از قبیل شماره‌ی گذرنامه یا شماره‌ی بیمه‌ی اجتماعی و همچنین تصویری از کارت‌شناسایی را انجام دهند.

در همان ماه بود که پلت‌فرم BitPay یک تراکنش ۱۰۰ هزار دلاری به حساب سازمان خیریه‌ی حفاظت از جنگل‌های بارانی آمازون را رد کرد، زیرا حداکثر اندازه‌ی تراکنش‌های دیده‌بان آمازون(Amazon Watch یک موسسه‌ی چند ملیتی که به گفته‌ی خودش با کمک‌های مالی خیرخواهانه، وظیفه‌ی حفاظت از جنگل‌های بارانی را بر عهده گرفته است) کمتر از ۱۰۰ هزار دلار تعیین شده است. پس از آنکه BitPay‌ به کارمندان این موسسه پیشنهاد داد تا این رقم را تغییر دهند، آن‌ها اعلام کردند انجام اینکار به صورت خودکار عملا غیرممکن است و آن‌ها باید اسناد و مدارک مربوطه را به صورت جداگانه ارائه کنند.

تام گروندی(Tom Grundy) بنیانگذار خبرگزاری Free Press در هنگ‌کنگ نیز در ماه سپتامبر مدعی شد که BitPay برای چند هفته‌ی متوالی کمک‌های مالی ارسال شده به هنگ‌کنگ را مسدود کرده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.