پلتفرم جدید MEW برای تبدیل رمز ارز به فیات بدون نیاز به KYC

پلتفرم جدید MEW برای تبدیل رمز ارز به فیات بدون نیاز به KYC
خلاصه اخبار

کیف پول رمز ارز MyEtherWallet (MEW) با همکاری شرکت مالی رمز ارز Bity پلتفرمی را ایجاد کرده اند که بدون نیاز به شناخت مشتری ها (KYC)، رمز ارز را به پول فیات تبدیل می کند.

به گزارش سیگنال به نقل از کوین ایران، اکنون کاربران کیف پول V5 MEW از سراسر دنیا می توانند معادل5000 فرانک سوئیس (۴۹۹۵دلار) بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را بدون نیاز به فرایند شناخت مشتری (KYC) در کیف پول، به یورو و فرانک سوئیس تبدیل کنند.

روش KYC سازمان ها را قادر می سازد تا هویت مشتریان خود را قبل یا در حین معامله با آنها بررسی کنند. بدین ترتیب، بنگاه ها می توانند ارزیابی کنند که آیا مشتریانشان در فعالیت های غیر قانونی مانند پول شویی یا فساد مالی دخیل هستند یا خیر.

برای استفاده از گزینه «Exit-to-Fiat»، مشتریان باید میزان ارز های فیات و دیجیتال را در داشبورد کیف پول انتخاب کنند. سپس از کاربران خواسته می شود که برخی از اطلاعات شخصی، از جمله شماره تلفن، جزئیات حساب بانکی، نام رسمی حساب بانکی خود و آدرس صدور صورتحساب مورد نیاز را ارائه نمایند.

ارتقاء حریم خصوصی و ناشناس بودن صاحبان رمز ارز ها همیشه توسط دولت ها و قانون گذاران به فعالیت های غیر قانونی و امکان پول شویی ربط داده می شود. بر همین اساس، اداره کل فضای سایبری چین (CAC) در ماه گذشته مقررات جدیدی را برای شرکت های بلاک چینی که در آن کشور فعالیت می کنند، ارائه کرد.

طبق دستورالعمل های CAC، استارتاپ های بلاک چینی برای ذخیره داده و تعریف فرایند ثبت نام نیازمند گرفتن کارت شناسایی یا شماره تلفن های کاربران است. علاوه بر این، آنها موظف خواهند بود که بر محتوا و سانسور اطلاعات نظارت داشته باشند با اینکه این کار تحت قانون فعلی چین ممنوع است.

در آوریل 2018، شرکت آمازون، حق ثبت اختراع را برای بازار داده های جاری که امکان ترکیب چندین منبع داده را فراهم می کند، دریافت کرد. در نتیجه، امکان ردیابی زمان واقعی معاملات رمز ارز و کاربران درگیر معامله فراهم می شود. این امر اساسا منجر به شناسایی معاملات شامل بیت کوین و اتریوم و هر رمز ارز غیر خصوصی دیگر می شود.