پشتیبانی غول مخابراتی آلمان از پولکادات

پشتیبانی غول مخابراتی آلمان از پولکادات

پولکادوت، زیرساخت “بلاک چینِ بلاک چین ها” که توسط پروژه Parity توسعه یافته است، با T-Systems MMS (راه حل های چند رسانه ای)، یکی از شرکت های تابعه غول مخابرات آلمان Deutsche Telekom، وارد مشارکت شده است.

طبق اعلامیه، MMS T-Systems “ارتباطات امن بین بلاک چین ها را ارتقا می دهد.” T-Systems MMS از زیرساخت خود برای مشارکت در شبکه بلاک چین عمومی Polkadot به عنوان اعتبارسنجی استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، T-Systems MMS توکن‌های DOT را به دست آورده است و از قابلیت همکاری بین شبکه‌های بلاک چین غیرمتمرکز که بر روی زنجیره اصلی پولکادوت اجرا می‌شوند، پشتیبانی می‌کند.

حل عدم قابلیت همکاری بین بلاک چین ها

DOT، نشانه اصلی شبکه پولکادوت، با ارزش فعلی بیش از 32 میلیارد دلار در رتبه دهم ارزش بازار قرار دارد. این اطلاعیه شامل اطلاعاتی در مورد میزان توکن های DOT بدست آمده توسط T-Systems MMS نیست.

هدف پولکادوت حل فقدان قابلیت همکاری بین بلاک چین ها است که امروزه معمولاً سیلوهای داده هستند. زنجیره رله پولکادوت، زنجیره مرکزی پولکادوت، تعاملات بین شبکه های موازی مختلف را که پاراچین نامیده می شوند، هماهنگ می کند. T-Systems MMS با مشارکت در شبکه Polkadot به عنوان یک اعتبار سنجی، از تبادل امن و قابل اعتماد پیام ها بین بلاک چین های مستقل پشتیبانی می کند.

برای تهیه و بهره برداری از زیرساخت، شرکت تابعه Deutsche Telekom از Open Telekom Cloud استفاده خواهد کرد. طبق MMS T-Systems، OTC الزامات سختگیرانه برای امنیت و انطباق با چارچوب قانونی اروپا را برآورده می کند و “استقلال Open Telekom Cloud از تمرکززدایی و در نتیجه انعطاف پذیری شبکه بلاک چین پشتیبانی می کند.”

چشم انداز آینده یک جهان متصل

دکتر آندریاس دیتریچ، رئیس مرکز راه حل های بلاک چین در T-Systems MMS، می گوید:

به عنوان دویچه تلکام، ما همیشه از همکاری افراد و شرکت ها، در حال حاضر با فناوری های غیرمتمرکز نیز حمایت کرده ایم. Polkadot یک شبکه ناهمگن و چند زنجیره ای است که به بلاک چین های مختلف با ویژگی های مختلف اجازه می دهد تا ارتباطات خودسرانه و متقابل زنجیره ای را تحت امنیت مشترک انجام دهند. ما کاملاً به این چشم انداز آینده از یک جهان متصل اعتقاد داریم.

بر اساس اطلاعات شرکت، دویچه تلکام یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی در جهان است که دارای 242 میلیون مشترک تلفن همراه، 27 میلیون خط شبکه ثابت و 22 میلیون خط باند پهن است. زیرمجموعه T-Systems با حدود 28000 کارمند، “راه حل های یکپارچه IT را ارائه می دهد که تحول دیجیتال شرکت ها را در همه صنایع و بخش عمومی به ارمغان می آورد.”

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.