پشتیبانی خالق اتریوم از ادغام شبکه لایتنینگ و قراردادهای اتریوم

پشتیبانی خالق اتریوم از ادغام شبکه لایتنینگ و قراردادهای اتریوم
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم در پاسخ به پیشنهاد اخیر ادغام اتریوم و شبکه لایتنینگ بیت‌کوین گفت: اینده رمزنگاری پلورالیست یا برای اکثر مردم است. پلورالیست به معنی پذیرش چیزی برای تمام افراد مختلف در جامعه است. به این معنی که گروه های مختلف دارای هرگونه اعتقاد یا علاقه […]

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم در پاسخ به پیشنهاد اخیر ادغام اتریوم و شبکه لایتنینگ بیت‌کوین گفت: اینده رمزنگاری پلورالیست یا برای اکثر مردم است. پلورالیست به معنی پذیرش چیزی برای تمام افراد مختلف در جامعه است. به این معنی که گروه های مختلف دارای هرگونه اعتقاد یا علاقه متفاوت می توانند در یک جامعه به صورت صلح امیز زندگی کنند.

شبکه‌ی لایتنینگ بیت‌کوین به عنوان رابط کاربری اتریوم

در تاریخ ۳۱ جولای (۸ مرداد)، Blockade Games توسعه دهنده بازی‌های کامپیوتری مبتنی بر بلاک‌چین مقاله‌ای منتشر کرد که بیان می کند شبکه‌ی لایتنینگ بیت‌کوین را به عنوان رابطی برای قراردادهای اتریوم به کار گرفت تا پرداخت‌های فوری را در بیت‌کوین ایجاد کند. در حالی که این امر همزمان باعث ایجاد یک سری اتفاقات در اتریوم یا هر بلاک‌چین دیگر می شود.

ویتالیک بوترین بنیانگذار اتریوم، با انتشار توییتی توجه‌ها را به این سمت جلب کرد که این توسعه دهنده از هر دو بلاک چین بیت کوین و اتریوم استفاده کرده است. وقتی از وی در مورد افکارش درباره‌ی این برنامه سوال شد، به نظر می رسد که ویتالیک این اقدام را تشویق کرده و ادعا می‌کند که اینده ارزهای رمزنگاری شده برای تمام افراد و پلورالیست است.

ویتالیک بوترین در اوایل ماه جولای، اجرای بلاک‌چین بیت‌کوین کش (Bitcoin Cash) را به عنوان یک راه حل موقت برای مشکل مقیاس پذیری شبکه اتریوم پیشنهاد کرد.

انتظار اعمال ادغام در شبکه اصلی اتریوم

در حالی که شرکت Blockade Games معتقد است وجود اتریوم برای اینده دارایی‌های غیرقابل خرج کردن و بازی‌های مبتنی بر بلاک‌چین بسیار حیاتی خواهد بود، این شرکت همچنین فکر می‌کند که بیت‌کوین اینده‌ی پول خواهد بود. Blockade Games توضیح داد که تعداد قابل توجهی از بازیکنان ان ترجیح می دهند بیشتر یا حتی تمام سرمایه خود را در بیت‌کوین نگه دارند.

همانطور که در مقاله ذکر شد، سازوکار ادغام قراردادهای هوشمند اتریوم و شبکه لایتنینگ بیت‌کوین می‌تواند بخشی از بازی اینده‌ی مبتنی بر اتریوم شرکت Blockade Games به نام Neon District باشد.

بر اساس گزارش کوین‌دسک، بن هیدورن (Ben Heidorn) مدیر ارشد فناوری شرکت Blockade Games بیان کرده  این شرکت پروژه‌ی خود را در شبکه‌ی تست رینکبای (Rinkeby) اجرا کرده و قصد اجرای ان در شبکه‌ی اصلی اتریوم در دو هفته‌ی اینده را دارد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، شبکه لایتنینگ یک شبکه لایه دومی بر روی بلاک‌چین بیت‌کوین است و قصد دارد با ایجاد کانال‌های پرداخت بین کاربران، معاملات سریع و بدون کمیسیون را فعال کند. اخیراً، کوین‌تلگراف گزارش داد که معاملات شبکه لایتنینگ در بلاک استریم لیکویید (Blockstream’s Liquid sidechain) در دسترس است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها