پشتیبانی شرکت BitGo از اولانچ

پشتیبانی شرکت BitGo از اولانچ

شرکت BitGo  اعلام کرده است که از توکن بومی شبکه اولانچ،  AVAX پشتیبانی خواهد کرد، زیرا علاقه به آن همچنان در حال افزایش است. این حرکت به مشتریان BitGo از جمله Bitstamp و  Bitbuy  اجازه می دهد تا AVAX را به کاربران خود ارائه دهند.

همانطور که کوین دکس گزارش می دهد، این حرکت پس از آن صورت می گیرد که تحلیلگران بانک آمریکا گفتند که Avalanche می تواند جایگزین مناسبی برای اتریوم ($ETH) در امور مالی غیرمتمرکز، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و بازی باشد.

براساس گزارش‌ها، BitGo بیش از 64 میلیارد دلار دارایی دیجیتال دارد و به گفته جان وو (رئیس آزمایشگاه آوا)، BitGo یک پلتفرم قابل اعتماد است که به اکوسیستم Avalanche امکان دسترسی بیشتر را می‌دهد. به گفته جان وو، BitGo یک شرکت بسیار قدرتمند برای شراکت است، زیرا پشتیبانی سازمانی را نیز ارائه می دهد.

به گفته مایک بلشه، مدیر عامل BitGo، این شرکت به مشتریان خود اجازه می دهد تا AVAX را به مشتریان خود ارائه دهند. بلشه گفت:

سرمایه‌گذاران نهادی اکنون می‌توانند به AVAX در بازار دسترسی داشته باشند و ده‌ها میلیون کاربر خرده‌فروشی این پتانسیل را دارند که از طریق صرافی‌ها و پلت‌فرم‌های ارائه‌شده توسط فناوری ما دسترسی ایمن به دست آورند.

بنا به گزارش ها، Bitstamp و Bitbuy هر دو قصد دارند AVAx را در اوایل سال 2022 از طریق این شرکت لیست کنند.

اکوسیستم مالی غیرمتمرکز Avalanche در حال حاضر در مقایسه با اتریوم کوچک است. داده‌های DeFiLlama نشان می‌دهد که ارزش کل بازار اولانچ11.6  میلیارد دلار است که در مقایسه با بازار 146.9 میلیارد دلای اتریوم بسیار کوچک است.

طبق گزارشات CryptoGlobe ، علاقه جستجو برای Avalanche (AVAX) در سال جاری پس از انفجار بیش از 2900 درصدی قیمت این ارز دیجیتال از ابتدای سال تا به امروز افزایش یافته است.

 طبق اسناد توسعه‌دهنده‌گان، Avalanche یک پلتفرم منبع باز برای «راه‌اندازی برنامه‌های غیرمتمرکز و استقرار بلاک‌چین سازمانی در یک اکوسیستم تعاملی و بسیار مقیاس‌پذیر است.

اسناد Avalanche خاطرنشان می کند که تفاوت اصلی بین آن و سایر شبکه های قرارداد هوشمند، پروتکل توافقی است که استفاده می کند. پروتکل Avalanche می افزاید:

«رویکرد جدیدی را برای اجماع به کار می گیرد تا به تضمین های ایمنی قوی، نهایی شدن سریع و توان عملیاتی بالا بدون به خطر انداختن تمرکززدایی دست یابد.»

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.