پسر جان لنون بیت کوین را منبع شادی و امیدواری مردم جهان می‌داند

پسر جان لنون بیت کوین را منبع شادی و امیدواری مردم جهان می‌داند

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

بیت کوین ابزار قدرتمندی برای توانمندسازی مردم محسوب می‌شود

شان اونو لنون(Sean Ono Lennon)؛ پسر جان لنون(خواننده‌ی مشهور انگلیسی) اخیراً در برنامه‌ی پادکست اورنج پیل(Orange Pill) بیت کوین را تحسین کرده است.

این خواننده‌ی 45 ساله که در گروه‌های هنری مختلفی همانند گاست اف سَبِر توث تایگر(Ghost of a Saber Tooth Tiger)، کلی‌پول لنون دلریوم(Claypool Lennon Delirium) و سیبو متو(Cibo Matto) فعالیت کرده است، در روز بیست و دوم نوامبر اظهار داشت: «بیت کوین مردم را طوری توانمند می‌سازد که در گذشته تجربه نکرده‌اند.»

مردم جهان در سال 2020 میلادی شرایط دشواری را تجربه کرده‌اند، هزاران کسب و کار مختلف به دلیل همه‌گیری ویروس کووید 19 به‌طور دائم تعطیل شده‌اند و میلیون‌ها کارگر شغل خودشان را از دست داده‌اند. شان بیت کوین را یکی از معدود ابزارهایی در نظر گرفته است که او را نسبت به انسانیت و آینده خوش‌بین می‌کنند.

پادکست اورنج پیل
شان اونو لنون: در سال 2020 میلادی بیت کوین منبع خوش‌بختی و شادی است، همچنین در همه‌ی زمان‌ها حاکمیت فردی بر دارایی‌ها را ارائه می‌کند.

شان لنون بیت کوین را در نیمه‌ی تاریک سال 2020 میلادی کشف کرده است

شان در این پادکست توضیح داد، حتی ذخیره‌ی دارایی‌ها با استفاده از طلا نیز قدرت کنترل دارایی‌ها را به‌طور مشابه با بیت کوین به مردم ارائه نمی‌کند. زیرا بیت کوین مالکیت فردی دارایی‌ها را در اختیار مردم قرار می‌دهد و آن‌ها قادر خواهند بود با ذخیره‌ی کلید‌های خصوصی خود به هر نقطه‌ای از جهان سفر کنند و بیت کوین را نیز به همراه خود جابه‌جا کنند. به عبارت دیگر بیت کوین حاکمیت بر دارایی‌ها را به خود کاربران واگذار می‌کند اما این ویژگی در طلا قابل ارائه نیست.

حتی اگر مردم مالکیت طلا را در اختیار داشته باشند، آن‌ها مجبور خواهند بود این دارایی را به همراه خود جابه‌جا کنند و ممکن است یک سارق اختیار این دارایی را از آن‌ها سلب کند. اما (بیت کوین) فراتر از جهان فیزیکی است و شما کنترل کامل دارایی‌های خود را در اختیار خواهید داشت، مالکیت کامل دارایی‌ها در اختیار شما قرار دارد و تا زمانی که کلید خصوصی در اختیار شما قرار دارد، قادر خواهید بود از دارایی‌های خود استفاده کنید. Sean Ono Lennon

در حقیقت بیت کوین ویژگی‌های مطلوبی را به مردم پیشنهاد می‌کند که در سیستم بانکی سنتی وجود ندارد، این دارایی علاوه بر مالکیت فردی دارایی‌ها، دسترسی برابر به یک سیستم مالی، سهولت در انجام مبادلات ، سهولت در ذخیره‌سازی و حفظ ارزش دارایی‌ها را به مردم پیشنهاد می‌کند. لنون در پایان اظهار داشت: «در اقیانوس نابودی که امسال تجربه شده است، بیت کوین را یافته‌ام تا همچنان کورسوی را در من زنده نگاه دارد.»

نظر شما نسبت به اظهارات اخیر شان لنون در رابطه با بیت کوین چیست؟ آیا بیت کوین در شرایط دشوار اقتصادی به پناهگاه مردم جهان تبدیل شده است؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما درمیان بگذارید.

<!– wp:signal/reference-block {"text":"برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.”,”typeItem”:”crypto”} /–>