پرداخت 56 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج توسط بانک مسکن

پرداخت 56 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج توسط بانک مسکن
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، رضا صالحی شهرابی با اشاره به حمایت ویژه بانک عامل بخش مسکن از زوج‌های جوان طی سال‌های گذشته، به پایگاه خبری بانک مسکن (هیبنا) گفت: بانک مسکن طی سال‌های اخیر با تمامی توان و آمادگی در جهت حمایت از زوج‌های جوان، در ساده‌ترین شکل ممکن به پرداخت […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، رضا صالحی شهرابی با اشاره به حمایت ویژه بانک عامل بخش مسکن از زوج‌های جوان طی سال‌های گذشته، به پایگاه خبری بانک مسکن (هیبنا) گفت: بانک مسکن طی سال‌های اخیر با تمامی توان و آمادگی در جهت حمایت از زوج‌های جوان، در ساده‌ترین شکل ممکن به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج اقدام کرده است. وی با اشاره به کارنامه عملکرد ۱۶ ماهه بانک مسکن در این حوزه اظهار کرد: بانک عامل بخش مسکن از ابتدای سال ۹۷ تا پایان تیرماه سال‌جاری معادل ۵۶ هزار و ۲۳۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به زوج‌های جوان متقاضی در سراسر کشور اعطا کرده است. شهرابی ادامه داد: ارزش ریالی تسهیلات قرض‌الحسنه اعطایی به زوج‌های جوان طی بازه زمانی مذکور معادل یک هزار و ۱۲۲ میلیارد و ۷۶۸ میلیون تومان بوده است. صالحی با بیان اینکه تمامی شعب بانک مسکن در این حوزه آمادگی کامل دارند، تصریح کرد: بانک مسکن طی سال ۹۷، مجموعا به ۴۱ هزار و ۹۹ پرونده تشکیل شده در این حوزه معادل ۶۴۴ میلیارد و ۸۲۸ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده است. وی همچنین به مجموع تسهیلات پرداختی به این حوزه طی چهار ماه نخست امسال اشاره کرد و افزود: در این مدت نیز ۱۵ هزار و ۱۳۳ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به زوج‌های جوان کشور اعطا شده است. به گفته شهرابی این تسهیلات ارزشی معادل ۴۷۷ میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان داشته است. سرپرست اداره کل تسهیلات تبصره‌ای بانک مسکن تاکید کرد: بانک مسکن در راستای حمایت از زوجین جوان در آستانه ازدواج، تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج را از دی ماه سال ۸۱ تاکنون به‌صورت دوره‌ای و منظم پرداخت کرده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.