پرداخت 50 دلار به هر کاربر روسی به ازای تماشای ویدیو

پرداخت 50 دلار به هر کاربر روسی به ازای تماشای ویدیو

دومینیک ویلیامز (Dominic Williams) مؤسس رایانه اینترنتی (ICP) و DFINITY، طرحی عجیب را برای تسریع پایان تهاجم روسیه به اوکراین از طریق قراردادهای هوشمند همراه با پاداش‌های 250 میلیون دلاری کریپتویی طراحی کرده است.

ویلیامز بر مقابله با تبلیغات و اطلاع دادن به مردم روسیه که به گفته او به‌طورکلی در مورد واقعیت آنچه واقعاً در اوکراین رخ می‌دهد “کاملاً ناآگاه” هستند متمرکز شده است وی معتقد است این آگاهی باعث تحریک و تحت فشار قراردادن دولت روسیه برای توقف درگیری خواهد شد.

ویلیامز بیان کرد:

ما نباید زیاد امیدوار باشیم که تحریم‌ها به‌تنهایی مردم روسیه را علیه رهبران آن‌ها برانگیزد زیرا آنها رسانه‌های خود را کنترل می‌کنند، رسانه‌هایی که با وظیفه‌شناسی، تبلیغات دقیق و اطلاعات نادرست را منتشر می‌کنند.

مبلغ 250 میلیون دلاری پیشنهاد شده توسط ویلیمز بر اساس توصیه وی مبنی بر پرداخت 50 دلار به هر شرکت‌کننده به‌ازای تماشای ویدئو است، با این امید که 5 میلیون روس برای تماشای ویدئوهای آموزنده جذب شوند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.