پرداخت وام تا ۵ میلیارد ریال به متخصصان

پرداخت وام تا ۵ میلیارد ریال به متخصصان
خلاصه اخبار

بانک تجارت برای متخصصان حرفه‌های مختلف تا سقف ۵ میلیارد ریال تسهیلات با نرخ سود ۱۵ درصد پرداخت می‌کند. به گزارش «دنیای‌اقتصاد» این تسهیلات برای پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان، وکلا، مهندسان ساختمان و سردفتران در نظر گرفته شده است.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، این تسهیلات در قالب عقد مرابحه عادی از مبلغ ۵/ ۱ میلیارد ریال تا ۵ میلیارد ریال پرداخت می‌شود. مدت بازپرداخت تسهیلات یادشده از ۶ ماه تا ۲۴ ماه بسته به نوع آن اعلام شده است. نرخ سود، مبلغ و زمان بازپرداخت و حداکثر سقف فردی تسهیلات موردنظر به نرخ سود سپرده‌ای که بر مبنای آن تسهیلات یادشده پرداخت می‌شود بستگی دارد.

براساس این طرح پزشکان متخصص، دندانپزشکان و داروسازان دارای مجوز از سازمان نظام پزشکی ایران می‌توانند مبلغ ۵ میلیارد ریال تسهیلات با نرخ ۱۵ درصد و مدت بازپرداخت یکساله از بانک تجارت دریافت کنند. سقف پرداخت وام بانک تجارت در این طرح به پزشکان عمومی دارای مجوز از سازمان نظام پزشکی ایران، مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، سردفتران اسناد رسمی دارای پروانه، سردفتران دارای مجوز از کانون سردفتران و مشتریان ویژه ۵/ ۱ میلیارد ریال اعلام شده است. پرداخت این تسهیلات با دریافت سفته و ضمانت دو نفر ضامن هم‌صنف که مورد تایید شعبه پرداخت‌کننده وام قرار گیرد، امکان‌پذیر خواهد بود.

منبع: donya-e-eqtesad.com

برچسب‌ها