پرداخت تسهیلات ٧٩ هزار میلیارد ریالی بانک صادرات به بنگاه‌ها

پرداخت تسهیلات ٧٩ هزار میلیارد ریالی بانک صادرات به بنگاه‌ها
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، این بانک در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی خود در سه ماه اول سال‌جاری، ٢٥ هزار و ٦٤٤ فقره تسهیلات به ارزش بیش از ٧٩ هزار و ٤٦٥ میلیارد ریال را برای فعال‌سازی ظرفیت‌ تولیدی بنگاه‌های کوچک و متوسط اختصاص داد. این بانک در پشتیبانی از بخش‌های […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، این بانک در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی خود در سه ماه اول سال‌جاری، ٢٥ هزار و ٦٤٤ فقره تسهیلات به ارزش بیش از ٧٩ هزار و ٤٦٥ میلیارد ریال را برای فعال‌سازی ظرفیت‌ تولیدی بنگاه‌های کوچک و متوسط اختصاص داد. این بانک در پشتیبانی از بخش‌های مختلف تولیدی و زمینه‌سازی برای افزایش اشتغال پایدار در کشور، طی سال‌های ٩٧ و سه ماه اول ٩٨، با پرداخت بیش از ١٤٧ هزار فقره تسهیلات به ارزش بیش از ٢٣٢ هزار میلیارد ریال، از اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید حمایت کرده است.

 بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی خود در سه ماه اول سال ٩٨ حدود ٦١ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش نزدیک به ١١٢ هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به بخش‌های مختلف جامعه از قبیل ازدواج، مشاغل خانگی و … تخصیص داده است. این بانک در مجموع از ابتدای سال ٩٧ تا پایان خرداد ٩٨، بیش از ٣٥٨ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش بیش از ٤٠٢ هزار میلیارد ریال به بخش‌های مذکور اعطا کرده و حمایت بیش از پیش از اقشار آسیب‌پذیر را در دستور کار دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها