پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان نیروهای مسلح

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان نیروهای مسلح
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا گودرزی با اشاره به اینکه بازنشستگان نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، وزارت دفاع و ستادکل نیروهای مسلح همه زیرپوشش این سازمان هستند، اظهار داشت: افراد زیرپوشش این سازمان ایثارگرانی هستند که بهترین سال‌های عمر خودشان را در دفاع مقدس بوده […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا گودرزی با اشاره به اینکه بازنشستگان نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، وزارت دفاع و ستادکل نیروهای مسلح همه زیرپوشش این سازمان هستند، اظهار داشت: افراد زیرپوشش این سازمان ایثارگرانی هستند که بهترین سال‌های عمر خودشان را در دفاع مقدس بوده و بخش اعظمی از آنان جانباز و ایثارگر هستند.

رییس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح گفت: در راستای تدابیر مقام معظم رهبری، سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح دو ماموریت اصلی را برعهده دارد که در برگیرنده ارتقاء منزلت بازنشستگان و بهبود وضعیت معیشت آنان است.

وی با بیان اینکه در راستای تحقق این دو هدف، برنامه‌ریزی‌های عمده‌ای در دست پیگیری است، تصریح کرد: همه بازنشستگان باید به نحوی بتوانند از خدمات سازمان بهره‌مند شوند. وی در خصوص شرایط اعطای تسهیلات به بازنشستگان نیروهای مسلح توضیح داد: در سنوات گذشته هر ساله بین ۴۰ تا ۵۰ هزار وام قرض الحسنه پرداخت می‌شد، امسال نیز با همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به بازنشستگان نیروهای مسلح تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود.

سردار گودرزی با توضیح اینکه برای دریافت این وام نیازی به حضور بازنشستگان نیست، گفت: بر اساس میزان حقوق بازنشستگان در خصوص میزان وام تخصیص یافته به آنان پیامک داده می‌شود و اگر بازنشسته‌ای به هر دلیل موفق به ثبت‌نام نشود تا پایان سال چند بار اطلاع‌رسانی صورت می‌پذیرد.

وی با تاکید بر اینکه این وام به کسانی تخصیص یافته است که تاکنون وام دریافت نکرده‌اند، خاطرنشان کرد: دیگر وام‌های در نظر گرفته شده برای بازنشستگان، وام کمک هزینه خرید جهیزیه برای فرزندان دختر بازنشسته و وام قرض‌الحسنه درمان در زمینه پیوند اعضاء و بیماری‌های گران است. رییس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح با بیان اینکه تمامی بازنشستگان یک مرحله وام را دریافت کنند، تاکید کرد: تمامی وام‌ها به صورت قرض‌الحسنه و بیمه شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها