پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد تا 50 میلیون تومان

پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد تا 50 میلیون تومان
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مرتضی اکبری در مراسم امضای تفاهم‌نامه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با کمیته امداد درخصوص وام‌های تکلیفی از سوی بانک مرکزی برای اشتغال‌زایی افراد تحت پوشش این کمیته، اظهار کرد: ما هر ساله بر اساس بودجه، سهمیه‌ای از این وام‌های تکلیفی را در اختیار داریم که از سوی […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مرتضی اکبری در مراسم امضای تفاهم‌نامه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با کمیته امداد درخصوص وام‌های تکلیفی از سوی بانک مرکزی برای اشتغال‌زایی افراد تحت پوشش این کمیته، اظهار کرد: ما هر ساله بر اساس بودجه، سهمیه‌ای از این وام‌های تکلیفی را در اختیار داریم که از سوی بانک مرکزی به ما تکلیف می‌شود. وی افزود: برای امسال نیز سهمیه ۲۰۰ میلیارد تومانی برای بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در نظر گرفته شده که پس از امضا این تفاهم‌نامه ما آمادگی پرداخت به اعضای این کمیته را داریم. مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با تاکید بر اینکه این بانک ۱۰۰ درصد قرض‌الحسنه است و با محدودیت منابع نسبت به سایر بانک‌ها مواجه است، گفت: با تمام این شرایط خوشبختانه تاکنون هرگونه تکلیفی که به بانک سپرده شده به خوبی پرداخت و سپس پیگیری شده است. اکبری ادامه داد: همچنین یکی از اقدامات مهمی که از سال گذشته صورت گرفته همکاری بانک و صندوق ولایت است که این تسهیلات به معیشت، اشتغال و ودیعه مرتبط است و تاکنون حدود ۱۹۰ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد تحت پوشش این طرح قرار گرفته و تسهیلات دریافت کرده‌اند. مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، درباره موضوع ضمانت این تسهیلات، با تاکید بر اینکه معوقات این بانک تنها یک درصد است، گفت: از آنجا که تنها ابزار ما ضامن است و با توجه به اینکه معوقات پاشنه آشیل بانک است، ما آمادگی این را داریم که با معرفی مددجویان از سوی این کمیته در زمینه ضامن نیز تغییراتی داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها