پرتفوی «تپمپی» ۳.۶۰ میلیارد ریال افزایش یافت

پرتفوی «تپمپی» ۳.۶۰ میلیارد ریال افزایش یافت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، شرکت گروه صنایع پمپ سازی ایران در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ سود هرسهم را ۶۱۹ ریال اعلام کرد. در این گزارش سود عملیاتی شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال مالی ۱۳۹۷ با رشد ۱۶۶ درصدی به مبلغ […]

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، شرکت گروه صنایع پمپ سازی ایران در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ سود هرسهم را ۶۱۹ ریال اعلام کرد.

در این گزارش سود عملیاتی شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال مالی ۱۳۹۷ با رشد ۱۶۶ درصدی به مبلغ ۲۲۴ میلیارد ریال، سود خالص را با رشد ۱۰۵ درصدی به مبلغ ۲۹۱ میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را با رشد ۱۲۷ درصدی به مبلغ ۲۹۸ میلیارد و ۹۲۲ میلیون ریال رسید.

«تپمپی» در صورت خلاصه سرمایه‌گذاری‌های این شرکت پرتفوی بورسی آن با رشد ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال همراه شده است. در وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس ارزش بازار شرکت با افزایش دو میلیارد و ۷۸۴ میلیون ریالی به مبلغ ۷ میلیارد و ۲۷۴ میلیون ریال بالغ شده است.

در این دوره مالی این شرکت کل مبلغ بهای تمام شده شرکت های خریداری شده در بورس ۱۲۲ میلیارد ریال بوده و کل مبلغ سهام واگذار شده ۱۹ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال رقم خورده است و در نهایت سود این واگذاری ها را ۱۷ میلیارد و ۱۷۴ میلیون ریال اعلام شده است.

درآمد حاصل از سود سهام محقق شده این شرکت ۲۴۷ میلیارد و ۳۰۷ میلیون ریال است که در مدت مشابه سال گذشته ۱۲۰ میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال بوده است.

گفتنی است در برآوردی که شرکت از برنامه های تامین مالی و تغییرات هزینه های مالی داشته است اعلام کرد که برای دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹، باز پرداخت به موقع اقساط تسهیلات استمهال شده است.

همچنین سایر برنامه های با اهمیت شرکت افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی است. این شرکت در نظر دارد سرمایه خود را از مبلغ ۴۷۰میلیارد ریال به ۶۴۰میلیارد ریال افزایش دهد که در مرحله تهیه گزارش توجیهی قرار دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها