دانلود اپلیکیشن

پراید سد مقاومتی را شکست/ افزایش ادامه‌دار قیمت‌ها

پراید سد مقاومتی را شکست/ افزایش ادامه‌دار قیمت‌ها
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،  به گزارش خبرآنلاین، رشد قیمت‌ها در بازار خودرو حالا حتی برای فعالان این بازار نیز عجیب تلقی می‌شود به طوری که وقتی مروز از برخی درباره قیمت پراید یا سایر خودروهایی که زمانی ارزان قیمت بودند سئوال می‌شد، می‌گویند خریدار واقعی هستی یا تنها برای اطلاع از […]

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

 به گزارش خبرآنلاین، رشد قیمت‌ها در بازار خودرو حالا حتی برای فعالان این بازار نیز عجیب تلقی می‌شود به طوری که وقتی مروز از برخی درباره قیمت پراید یا سایر خودروهایی که زمانی ارزان قیمت بودند سئوال می‌شد، می‌گویند خریدار واقعی هستی یا تنها برای اطلاع از قیمت تماس می گیری. این امر نشان می‌دهد بخش عمده‌ای از مراجعات به بازار خودرو تنها با هدف اطلاع از وضعیت قیمت‌هاست . یکی از فعالان بازار در این خصوص گفت: به عبارت دیگر اغلب افرادی که زنگ می‌زنند کسانی هستند که خودشان خودرو برای فروش دارند و می خواهند از قیمت مطلع شوند تا فایل اعلامی‌شان در فضای مجازی را اصلاح کنند . وی در پاسخ به این سئوال که ایا خرید و فروش صوری برای بالا بردن قیمت انجام می شود یا خیر ؟ گفت: در روزهای اخیر حتی خرید و فروش صوری نیز نداشتیم چه رسد به واقعی .

 امروز قیمت هر دستگاه پراید 111 با افزایش نزدیک به ششصد هزار تومانی قیمت سد مقاومتی را شکست و به قیمت 66 میلیون و سیصد هزار تومان فایل شد.

 سایر مدل‌های پراید نیز کمابیش با چنین رشد قیمتی مواجه بودند. سایپا 131 به قیمت 61 میلیون تومان و سایپا 151 نیز به قیمت 66 میلیون و پانصد هزار تومان فایل شده‌اند.

 بر اساس این گزارش تیبا رینگ فولادی نیز به قیمت 72 میلیون تومان و تیبا 2 سفید به قیمت 76 میلیون تومان فایل شده‌اند. انتظار برای کاهش قیمت‌ها در بازار وجود دارد . وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز پیش‌تر چنین وعده‌ای داد اما فعالان بازار می گویند با رشد عجیب قیمت‌ها بازار شب عید نیز راکدتر از گذشته باقی ماند.

نظرات کاربران
  • وحید شهباز

    به هر حال باید بورس جذاب باشه جذب سرمایه بشه دو ماه مونده به انتهای سال

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
3 آبان 1399