پذیره نویسی صندوق سرو سودمند مدبران

پذیره نویسی صندوق سرو سودمند مدبران
خلاصه اخبار

صندوق سرمایه گذاری سرو سودمند مدبران که هفته گذشته از شنبه ۱۸ خرداد آغاز به پذیره نویسی کرد، طی ۵ روز پذیره نویسی در بورس تهران در روز چهارشنبه ۲۲ خرداد به رقم ۲۱۷ میلیارد ریالی دست یافت.

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، صندوق سرو سودمند مدبران تحت مدیریت مشاور سرمایه گذاری مدبران هما، از نوع سهامی و قابل معامله در بورس است. استراتژی این صندوق کسب بازدهی بیش از شاخص و ایجاد پرتفوی متنوع از سهام، اوراق بهادار بادرآمد ثابت، ابزارهای مشتقه و سایر اوراق پذیرفته شده نزد بورس است.

صندوق قابل معامله(ETF) به دلیل نقدشوندگی بالا(امکان واریز وجه حاصل از فروش به حساب سرمایه گذاران پس از دو روز کاری) و چشم انداز مثبت سرمایه گذاران نسبت به سودآوری آن، طی دوره پذیره نویسی مورد استقبال بیش از ۲۵۰۰ سرمایه گذار قرار گرفته و بیش از ۲۱۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری در آن انجام شده است. بر اساس اطلاعات دریافتی از سپرده گذاری مرکزی ۲۴۹۷ شخص حقیقی در دوره پذیره نویسی در این صندوق سرمایه گذاری کرده اند که استقبال این تعداد سرمایه گذار حقیقی از این صندوق، در پذیره نویسی اولیه صندوق ها در نوع خود کم نظیر بوده است.

نماد صندوق قابل معامله “سرو” پس از اتمام دوره پذیره نویسی متوقف و پس از تأیید معاملات دوره پذیره نویسی و اخذ مجوزهای لازم از نهادهای نظارتی (سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت بورس تهران و سپرده گذاری مرکزی) در تابلوی معاملات بورس وارد معاملات ثانویه خواهد شد.

زمان دقیق بازگشایی نماد نیز طی هفته جاری به سرمایه گذاران اطلاع رسانی خواهد شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.