پذیرش ارز دیجیتال ترون برای استفاده در بیش از 500,000 هتل در سراسر جهان

پذیرش ارز دیجیتال ترون برای استفاده در بیش از 500,000 هتل در سراسر جهان
خلاصه اخبار

جاستین سان، موسس ترون، از پذیرش ارز دیجیتال ترون در پلتفرم بلاکچینی TRAVALA.COM برای رزرو هتل در بیش از 210 کشور دنیا خبر داد.

به گزارش سیگنال، در دو روز گذشته اخبار خوبی برای جامعه ترون منتشر شد. مدیر اجرایی ترون اعلام کرد که ارز دیجیتال ترون به سرویس بلاکچینی TRAVALA، که با هتلهایی از سراسر دنیا کار میکند، اضافه شده است.

کسب و کار مبتنی بر بلاک چین TRAVALA.COM با بیش از 500,000 هتل در 210 کشور مختلف دنیا کار میکند. این شرکت اعلام کرده است که کاربرانش از این پس میتوانند برای رزرو هتل از ارز دیجیتال ترون نیز استفاده نمایند. در حال حاضر ترون به لیست ارزهای دیجیتال که TRAVALA.COM با آنها کار میکند، اضافه شده است.

جاستین سان در حساب توییتر رسمی خود این خبر را تایید کرد و نوشت:

در سرتاسر جهان از ترون استفاده کنید و با استفاده از TRAVALA.COM به میزان 15 درصد در هرینه های خود صرفه جویی کنید.”

پذیرش ارز دیجیتال ترون برای استفاده در بیش از 500,000 هتل در سراسر جهان

پروژه TRAVALA.COM به پذیرش بیشتر رمز ارزها کمک می کند

این شرکت با ارائه خدمات به حدود 586,000 هتل در بیش از 80,000 نقطه دنیا، قصد دارد که صنعت سفر و توریسم را متحول کند و با به کار بردن رمزارزها، رزرو هتل را برای جامعه کریپتو تسهیل کند. این شرکت همچنین تلاش میکند تا تکنولوژی بلاک چین و ساختارهایی که از توکن استفاده میکنند را با هم ترکیب نماید.

TRAVALA.COM به جز ترون با ارزهای دیجیتال برتر بازار از جمله بیت کوین، ریپل، بایننس کوین و … نیز کار میکند. همچنین در این پلتفرم از استیبل کوین هایی همچون DAI و TUSD و نیز رمزارزهای دیگری مانند نانو (NANO) و دوج کوین (DOGE) پشتیبانی می شود.

این شرکت به پذیرش هر چه بیشتر رمز ارزها کمک میکند و آنها را به صنعت محبوب توریسم معرفی میکند که درنتیچه آن افزایش اگاهی از فضای جدید کریپتو در سراسر جهان در مقیاسی بزرگ صورت میگیرد.

در حال حاضر ترون پانزدهمین ارز دیجیتالی است که TRAVALA.COM به پلتفرم خود اضافه می کند. در کنار ترون، شرکت اخیرا کوین AVA (توکن رمز ارزی خود شرکت) را نیز به لیست پشتیبانی اضافه کرده است که در رتبه 498 ام سایت CoinMarketCap.com قرار گرفته و با قیمت 0.109726 دلار معامله میشود.

گفتنی است وب سایت TRAVALA.COM علاوه بر سیتم پرداخت رمز ارزی با سرویس های پرداخت الکترونیکی سنتی همچون ویزا کارت، مستر کارت و پی پل نیز کار میکند.

پذیرش ارز دیجیتال ترون در سیستم پرداخت TRAVALA.COM، تاثیر قابل ملاحظه ای بر قیمت ترون و یا ارزش ذاتی آن نداشته است. اگرچه در هنگام تهیه این خبر قیمت آن تحت تاثیر فضای مثبت بازار به همراه کوین های برتر بازار اندکی صعودی شده است.

منبع: ethereumworldnews.com

برچسب‌ها