پایداری تولید در سایه سلامت تجهیزات محقق می‌شود

پایداری تولید در سایه سلامت تجهیزات محقق می‌شود

به گزارش سیگنال به نقل از شانا،

به گزارش شانا، بهزاد پرچم‌پور گفت: بازرسی فنی این واحد صنعتی برای اطمینان از صحت عملکرد تجهیزات همسو با تولید پایدار با استفاده از نیروهای متخصص داخلی اقدام‌های قابل توجهی انجام داده که خروجی آن در تولید این شرکت، نمود عینی یافته است.

وی با بیان اینکه در 9 ماهه امسال بازرسی، صدور دستورعمل تعمیراتی و صدور گواهینامه برای 43 تجهیز ثابت انجام شده، تصریح کرد: بازرسی و صدور گواهینامه برای 122 تجهیز بالابری و کمک بالابری به‌منظور جلوگیری از نصب تجهیزات غیراستاندارد انجام شده است.

رئیس بازرسی فنی شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: بازرسی تست و کالیبراسیون 71 شیر اطمینان و صدور گواهینامه آنها، 398 بازرسی از تجهیزات برقی و ابزار دقیقی شامل ترانس و سرکابل‌های قدرت،کیت‌های عایقی، ترموول‌ها،سوییچ‌ها، تابلوهای کنترلی و UPSها از دیگر اقدام‌های بازرسی فنی در طول 9 ماه گذشته بوده است.

پرچم‌پور به صدور دستورعمل جوشکاری برای یک هزار و 942 اینچ جوش و نظارت بر صحت انجام آن اشاره و اظهار کرد: بیش از یک هزار و 286 اینچ رادیوگرافی از جوش‌ها برای اطمینان از سالم بودن آنها با نظر بازرسان فنی انجام شده است.

وی افزود: انجام بیش از 3 هزار و 500 نقطه ضخامت‌سنجی از لوله‌ها و تجهیزات برای اطمینان از مناسب بودن ضخامت آنها، انجام آزمون‌های غیرمخرب برای شناسایی عیوب همچون 52 متر مربع آزمون فراصوتی و آزمون نشت میدان مغناطیسی از دیگر اقدام‌ها برای تولید پایدار بوده است.

رئیس بازرسی فنی شرکت پالایش گاز ایلام گفت: تهیه و امضای چهار پیمان در زمینه خدمات کلی بازرسی فنی، انجام آزمون نشت شار مغناطیسی، پایش خوردگی خطوط لوله و صلاحیت ادامه سرویس (FFS)، صدور دستورعمل رنگ‌آمیزی برای 200 متر مربع و نظارت بر صحت انجام آن و تعویض 17 کوپن خوردگی و 108 بازرسی از سیستم‌های حفاظت کاتدی برای اطمینان از صحت عملکرد آنها، از دیگر اقدام‌های انجام‌شده است.

پرچم‌پور یادآور شد: در مجموع در همه حیطه‌های بازرسی فنی 108 دستورعمل تعمیراتی صادر شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
30 دی 1399