پایان موج پنجم صعودی و انتظار برای اصلاح قیمت دش

خلاصه اخبار

تحلیل ارایه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسیولیتی در قبال زیان‌های احتمالی ان بر عهده نخواهد داشت.   قیمت دش مطابق تحلیل پیشین از محدوده‌ی اصلاح مشخص شده حرکت خود را به سمت اهداف بالاتر (۱۵۰-۱۵۵ دلار) اغاز کرد و تقریبا در دو هفته به این […]

تحلیل ارایه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب‌سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسیولیتی در قبال زیان‌های احتمالی ان بر عهده نخواهد داشت.

 

قیمت دش مطابق تحلیل پیشین از محدوده‌ی اصلاح مشخص شده حرکت خود را به سمت اهداف بالاتر (۱۵۰-۱۵۵ دلار) اغاز کرد و تقریبا در دو هفته به این اهداف رسید و حدود ۶۰ درصد رشد را تجربه کرد.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت دش در تاریخ ۲ می (۱۰ اردیبهشت)

نمودار قیمت دش در تاریخ امروز ۲۱ می (۳۱ اردیبهشت)

محدوده‌ی ۱۰۰ تا ۱۱۵ دلار به نظر برای اصلاح قیمتی مناسب به نظر می رسد. اندیکاتور مکدی در تایم فریم روزانه در محدوده‌ی سقف قبل قرار داشته و اگر به تایم فریم ۴ ساعته مراجعه کنیم، شاهد واگرایی در ان هستیم.

محدوده‌ی اصلاح موردنظر قیمت دش

نتیجه‌گیری

دش اصلاح قیمتی خود را تا محدوده ۱۰۰ تا ۱۱۵ دلار ادامه خواهد داد و پس از رسیدن به این سطح و تکمیل اصلاح، بار دیگر می‌تواند روند صعودی خود را از سر بگیرد و اهدافی مانند ۱۴۰، ۱۶۰ دلار و بالاتر را لمس کند.