جمع آوری کمک های مالی برای امور خیریه از طریق معاملات NFTs در پاکستان

جمع آوری کمک های مالی برای امور خیریه از طریق معاملات NFTs در پاکستان

از آنجایی که NFT ها به جلب توجه خود ادامه می دهند، برخی از آنها توانایی های خود را به نفع اقشار محروم به کار گرفته اند.

در پاکستان، برادران بلال بن ثاقب و مومین ثاقب این مورد استفاده از NFT را تشخیص دادند. آنها تصمیم گرفتند از NFTها در تلاش های خود برای بازپرداخت به جوامع محروم منطقه خود استفاده کنند.

BeInCrypto با برادران ثاقب در مورد کار آنها و نحوه استفاده از NFT برای جمع آوری کمک های خیریه صحبت کرد:

“سازمان ما طیبه به مردم کمک می کند تا به آب آشامیدنی تمیز دسترسی داشته باشند. همچنین برای بازتعریف نقش های جنسیتی و توانمندسازی زنان کار می کند. در پاکستان بخش بزرگی از جمعیت به آب آشامیدنی سالم دسترسی ندارند. در درجه اول این زنان هستند که باید مسافت های طولانی، سه تا چهار کیلومتری را طی کنند، فقط بیرون بروند و آب بیاورند. “

به عنوان راه حل، برادران چرخی را اختراع کردند که نزدیک به 40 لیتر آب را حمل می کند تا به جای حمل 30 کیلوگرم آب بر روی سر مانند گاری آن را بکشند .

برادران به عنوان وسیله ای برای به دست آوردن بودجه برای به کارگیری نوآوری خود، به نوع دیگری از نوآوری روی آوردند: NFT.

بلال گفت: «ما سپس NFT ها را در آن گنجانده ایم.»

ما 12 دارایی ایجاد کردیم، از جمله کارت‌های تجاری، تصاویر متحرک، GIF و … با اهداف خاص جمع‌آوری سرمایه و مزایا و مزایای این چرخ زمانی که آن را در اختیار افراد محروم قرار می‌دهید، مرتبط بودند.»

پاکستان و رمزارزها

کریپتو و پاکستان روابط پیچیده ای دارند. از یک سو، ارزهای دیجیتال در کشور وضعیت نامشخصی دارند.

از سوی دیگر، یک استان منطقه ای امسال عملیات استخراج بیت کوین خود را اعلام کرد. علاوه بر این، دولت پاکستان با بیانیه ای مبنی بر عدم مخالفت با ارزهای رمزنگاری شده، بر نیاز به مقررات تاکید کرد.

برادران ثاقب افزودند :

«ما با جمعیتی بالغ بر 220 میلیون نفر پنجمین کشور پرجمعیت روی زمین هستیم. بلال خاطرنشان کرد: از 220 میلیون نفر، نزدیک به 70 درصد جمعیت زیر 30 سال هستند. ما 180 میلیون ضریب نفوذ بانک تلفن همراه داریم. اتصال به اینترنت در این بخش از جهان بسیار ارزان است. عموم دانش‌آموزان فناوری اکنون در مورد بلاک چین صحبت می‌کنند و به بررسی آن می‌پردازند. این یک موضوع بسیار جالب و هیجان انگیز برای جوانان به طور کلی است. مخصوصاً از نظر مشمولیت مالی و کمک به افراد بدون بانک.»

بلال کریپتو را راهی به جلو برای جمعیت جوان پاکستان می داند. بدون شک، رمزارز و بلاک چین مسیر استقلال مالی است. بلاک چین، کریپتو و NFT، کل این جنبش همچنین موضوعات کلیدی حاکم در پاکستان را روشن کرده است. گنجاندن مالی شاید بزرگترین مورد باشد.

سرمایه گذاران جوان در کشور که به دستگاه های تلفن همراه و اتصال به اینترنت دسترسی دارند، شاید بتوانند سیستم بانکی رسمی را دور بزنند. آنها می توانند بازی جوانمردانه و دسترسی برابر با وجود موانع سنتی داشته باشند.

علاوه بر این، همانطور که از طریق جمع آوری کمک های مالی خیریه NFT مشاهده می شود، برادران پتانسیل آینده ای فراگیرتر را می بینند. با مهاجرت افراد بیشتری از وب 2 به وب 3، پتانسیل و وضوح NFTها به عنوان یک راه جمع آوری سرمایه پایدار آشکارتر می شود. این مدل‌ها شگفت‌انگیز هستند و به افرادی با زمینه‌های محروم فرصتی برای بهبود زندگی خود می‌دهند.