«پارس» برای هرسهم ۲۷۸۵ ریال سود ساخت

«پارس» برای هرسهم ۲۷۸۵ ریال سود ساخت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت پتروشیمی پارس در صورت های مالی ۳ماهه ابتدای سال جاری از سود ۲ هزار و ۷۸۵ریالی برای هرسهم خبر داد. شرکت پتروشیمی پارس در اطلاعات و صورت های مالی ۳ ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ برای هر سهم ۲ هزار و ۷۸۵ریال سود ساخت که در مقایسه با […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت پتروشیمی پارس در صورت های مالی ۳ماهه ابتدای سال جاری از سود ۲ هزار و ۷۸۵ریالی برای هرسهم خبر داد.
 شرکت پتروشیمی پارس در اطلاعات و صورت های مالی ۳ ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ برای هر سهم ۲ هزار و ۷۸۵ریال سود ساخت که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۹۵درصد افزایش یافته است.
این شرکت در مدت مورد گزارش نسبت به مدت مشابه سال مالی۱۳۹۷، سود عملیاتی را با افزایش ۱۹۳درصدی مبلغ ۱۶هزار و ۲۷۳میلیارد ریال، سود خالص را با افزایش ۱۹۵درصدی مبلغ ۱۶هزار و ۷۱۰میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۱۲درصدی مبلغ ۷۸هزار و ۵۰۰میلیارد ریال اعلام کرده است.
«پارس» در دوره مالی مورد گزارش فروش خود را ۹۰۳هزار و ۵۳ تن انواع محصولات به مبلغ ۳۹هزار و ۱۵میلیارد ریال اعلام کرده  که سود ناخالص از این محل ۱۲هزار و ۱۶۳میلیارد ریال بوده است.
این شرکت برای دوره ۹ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸، میزان ۳میلیون و ۱۷۸هزار تن محصول به مبلغ ۱۲۴هزار و ۶۷۹میلیارد ریال پیش بینی فروش کرده است.
«پارس» در تشریح اهداف و راهبردهای خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که دستیابی و تحقق برنامه تولید پیش بینی شده در بودجه سال ۹۸ از طریق رفع تنگناهای تولید و جلوگیری از توقفات تولید با برنامه ریزی منسجم و توسعه سهم فروش های داخلی به منظور کاهش اثرات تحریم ضمن حفظ سهم بازارهای صادراتی به منظور حفظ درامدهای ارزی خواهد بود.
با توجه به رابطه مستقیم و معنادار قیمت فروش محصولات این شرکت با قیمت نفت، قیمت فروش محصولات برای سال ۹۸ بر اساس قیمت پیش بینی شده نفت در بودجه کل کشور توسط واحد برنامه ریزی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تعیین و در بودجه لحاظ شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها