“وملل” در دوره سه ماهه به سود رسید

“وملل” در دوره سه ماهه به سود رسید
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت اعتباری ملل در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۹ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۱۳۳ ریال اعلام شده بود، افزایش چشمگیری را نشان می‌دهد.به گزارش رادیو […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت اعتباری ملل در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۹ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۱۳۳ ریال اعلام شده بود، افزایش چشمگیری را نشان می‌دهد.
به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت اعتباری ملل با سرمایه ۶ هزار و ۶۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۳ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.
شرکت اعتباری ملل در دوره یاد شده، مبلغ ۴۷۸ میلیارد و ۲۷۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۷۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.
این شرکت فرابورسی، افزایش ۱۹۶ درصدی جمع درامدها را از جمله دلایل اصلی افزایش سود هر سهم و سود خالص عنوان کرده است.
با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۵۴۸ میلیارد و ۹۸۲ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.
“وملل” در دوره ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۸۰۴ میلیارد و ۲۷۸ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۳۳ ریال سود به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.
خبر انتخاب شده برای شما “پاکشو” برای هر سهم سود ۸۵ تومانی شناسایی کرد شرکت گروه صنعتی پاکشو در دوره سه ماهه منتهی به خرداد ۹۸ برای هر سهم سود ۸۵۶ ریالی شناسایی کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۲۱۵ درصدی داشته است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.