ورود دو سامانه بارشی جدید به کشور از روز چهارشنبه

ورود دو سامانه بارشی جدید به کشور از روز چهارشنبه
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا، «کبری رفیعی» امروز سه شنبه درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: بارش باران، رعد و برق و وزش شدید باد در استان‌های واقع در نوار شرقی کشور، شمال غرب، غرب، مرکز و ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی را خواهیم داشت. هم چنین […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا،

«کبری رفیعی» امروز سه شنبه درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: بارش باران، رعد و برق و وزش شدید باد در استان‌های واقع در نوار شرقی کشور، شمال غرب، غرب، مرکز و ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی را خواهیم داشت.

هم چنین امروز در ارتفاعات و مناطق سردسیر نوار شمالی کشور برف می‌بارد.

به گفته رفیعی  امروز بارش‌ها در غرب خراسان‌رضوی و خراسان جنوبی شدت بیشتری دارد و احتمال آب گرفتگی معابر عمومی پیش بینی شده است.

وی گفت: برای فردا، در بوشهر، فارس، هرمزگان، کرمان و مناطقی از سیستان و بلوچستان رگبار باران همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: روز پنج‌شنبه؛ بارش‌ها علاوه بر این مناطق در شرق و مرکز کشور هم ادامه خواهد داشت و بر شدت بارش‌ها افزوده خواهد شد. هم چنین از اواخر وقت پنج‌شنبه؛ با ورود سامانه‌ی بارشی از شمال غرب به کشور، بارش باران و وزش باد در این مناطق آغاز خواهد شد.

به گفته رفیعی روز جمعه؛ با نفوذ بیشتر سامانه‌ی بارشی به تدریج بیشتر مناطق نیمه شمالی کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد. همچنین تنگه هرمز و بخش‌های شرقی خلیج فارس در دو روز آینده مواج است.