ورود تدپیکس به مدار ۳۰۰ هزار واحدی

ورود تدپیکس به مدار ۳۰۰ هزار واحدی
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، شاخص بورس تهران در پنجمین دقیقه معاملات شنبه بیست و سوم شهریور ماه با ۱۵۰۰ واحد افزایش کانال ۳۰۰ هزار واحدی را فتح کرد و رکورد تاریخی جدیدی رقم زد. رکوردشکنی های پی در پی شاخص  و رشد روزانه این نماگر، ارزش معاملات و حجم […]

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، شاخص بورس تهران در پنجمین دقیقه معاملات شنبه بیست و سوم شهریور ماه با ۱۵۰۰ واحد افزایش کانال ۳۰۰ هزار واحدی را فتح کرد و رکورد تاریخی جدیدی رقم زد.

رکوردشکنی های پی در پی شاخص  و رشد روزانه این نماگر، ارزش معاملات و حجم تغییر مالکیت های روزانه از مهمترین تحولات آماری تابستان ۹۸ است و گزارش ها نشان می دهد بازار سهام یکی از طلایی ترین دوران تاریخ فعالیت خود را تجربه می کند و در ادامه روند موفقیت آمیز ماه های گذشته خود، شهریور سال ۹۸ را نیز به یادماندنی تر از همیشه به پایان می برد.

 ورود نقدینگی جدید به بورس، رکود بازار های طلا و ارز، سیگنال های مثبت جهانی، افزایش قیمت های جهانی و انتظار برای انتشار صورت های مالی ۶ ماهه مثبت شرکت ها عوامل رشد شاخص هستند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.