“ودی” برای هر سهم ١٣۴ ریال سود اعلام کرد

“ودی” برای هر سهم ١٣۴ ریال سود اعلام کرد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت بیمه دی در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸، سود هرسهم ۱۳۴ریال است.   این شرکت درآمد حق بیمه را در دوره مورد گزارش ۷هزار و ۶۲۶میلیارد ریال، سود عملیاتی را ۳۳۴میلیارد ریال و سود خالص را ۳۳۴میلیارد ریال منتشر […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت بیمه دی در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸، سود هرسهم ۱۳۴ریال است.

 

این شرکت درآمد حق بیمه را در دوره مورد گزارش ۷هزار و ۶۲۶میلیارد ریال، سود عملیاتی را ۳۳۴میلیارد ریال و سود خالص را ۳۳۴میلیارد ریال منتشر کرده است. همچنین در دوره ۳ماهه ابتدای سال جاری سود انباشته پایان دوره را ۴۳۷میلیارد و ۱۷۲میلیون ریال اعلام کرد.

در گزارش منتشر شده این شرکت خسارت پرداختی ۴هزار و ۶۱۵میلیارد ریال و ذخیره فنی ۴۸۵میلیارد و ۹۲۲میلیون ریال درج شده است. از سوی دیگر طی برآورد و پیش بینی هایی که برای  ۹ماهه باقی مانده سال مالی دارد خسارت پرداختی را ۲۲هزار و ۲۲۷میلیارد ریال و ذخایر فنی را ۲۵۱میلیارد و ۸۸۲میلیون ریال منظور شده است.

«ودی» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود درخصوص سرمایه گذاری‌ها اعلام کرده است که از سبدهای سرمایه گذاری پذیرفته شده در بورس به منظور افزایش بازدهی و توزیع ریسک سرمایه گذاری و منابع استفاده می کند. همچنین قصد دارد ضریب ترکیبی مناسب در همه رشته ها را حفظ کند و رشته های زیانده را کنترل کند. علاوه براین «ودی» در نظر دارد بیمه های زندگی (خرده فروشی بیمه های زندگی) را به منظور توسعه منابع سرمایه گذاری پایدار و کسب بازدهی مناسب توسعه دهد.

از سوی دیگر این شرکت در توضیحات منتشر شده خود به درآمد (هزینه)های غیر بیمه‌ای و وضعیت ارزی اشاره دارد که اعلام کرده است نرخ های ارز مورد استفاده جهت تسعیر باعنایت به اعلام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران که دلار با نرخ ۱۱۰هزار و ۱۹۹ریال و یورور با نرخ ۱۲۴هزار و ۲۲۲ریال است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها