مرورگر موزیلا در رابطه با رمزارزها با واکنش منفی مواجه شد

مرورگر موزیلا در رابطه با رمزارزها با واکنش منفی مواجه شد

بنیاد موزیلا، یک سازمان غیرانتفاعی که بر شرکت موزیلا نظارت می‌کند، پس از درخواست کمک‌های ارزهای دیجیتال در یک توییت با واکنش‌های شدید مواجه شد.

دنبال کنندگان موزیلا از این که موزیلا شهرتش را با ارائه Dogecoin و تلاش برای مشروعیت بخشیدن به ارزهای دیجیتال از بین برده است ، انتقاد می کنند .

برخی از طرفداران قدیمی فایرفاکس، مرورگر وب محبوب تولید شده توسط شرکت موزیلا، می‌گویند که چاره‌ای جز این نخواهند داشت که با اکراه به مرورگر دیگری روی بیاورند، زیرا کریپتو برای آنها معامله‌شکنی است. «مرا مجبور نکن کروم را دانلود کنم. یکی از کاربران ناراضی نوشت: مرا مجبور نکنید این کار را انجام دهم.

دیگران همچنین تهدید کردند که کمک های ماهیانه خود را به این سازمان غیرانتفاعی مستقر در کالیفرنیا لغو خواهند کرد.

سایمون ویلیسون، خالق دیتاست، پیش بینی کرد که احتمالاً موزیلا از پاسخ منفی بسیار زیادی که بر اساس پذیرش کمک های ارزهای دیجیتال دریافت کرده است، شگفت زده خواهد شد.

کاربران فایرفاکس همچنین به کلمه کلیدی «Web3» ضربه زدند و به شوخی گفتند که اینترنت باید به «Web1» برگردد.

موزیلا اکنون بیت‌کوین، اتر، دوج‌کوین، شیبا اینو و چندین ارز دیجیتال دیگر را با همکاری پردازشگر پیشرو پرداخت ارز دیجیتال BitPay می‌پذیرد. کمک های مالی آن بلافاصله به دلار تبدیل می شود تا از نوسانات شدید مرتبط با رمزارزها جلوگیری شود.

با توجه به اینکه بسیاری از شرکت‌ها در حوزه ارزهای رمزپایه فعالیت می‌کنند، واکنش‌ها علیه آنها همچنان رو به افزایش است. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، کاربران Discord پس از تهدید به لغو انبوه اشتراک Nitro خود، شرکت را مجبور کردند تا برنامه های یکپارچه سازی اتریوم خود را به حالت تعلیق درآورد.

با این حال، وقتی صحبت از موزیلا می شود، رمزارز چیز جدیدی نیست. در سال 2014، این سازمان غیرانتفاعی با صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase به منظور پذیرش کمک های مالی به بیت کوین شریک شد.

بنیاد موزیلا کمک های مالی خود را از جامعه را در آموزش، لابی و تحقیق سرمایه گذاری می کند.

طبق آمار StatCounter، فایرفاکس 7.87 درصد از بازار مرورگرهای دسکتاپ را در اختیار دارد که آن را به چهارمین مرورگر محبوب (پس از کروم، سافاری و اج) تبدیل می کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.