واکنش جدید ایلان ماسک به حالت جدید بازی DOOM

واکنش جدید ایلان ماسک به حالت جدید بازی DOOM

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، توجه را به یک حالت توکن غیرقابل تعویض جدید در تیراندازی اول شخص محبوب DOOM II جلب کرده است.

همانطور که Niche Gamer گزارش می دهد، این حالت با تصاویر NFT های مجموعه Bored Ape Yacht Club که اخیراً از نظر قیمت کف از CryptoPunks پیشی گرفته است، جایگزین همه دشمنان بازی می شود.

بازیکنان قرار است به جای تیراندازی به میمون‌های تازه‌کار، عکس بگیرند تا آنها را بکشند و پول‌های دیوانه‌واری به دست آورند.

این مفهوم به یک شوخی در میان مخالفان NFT به نام “راست کلیک” اشاره دارد که استدلال می کنند هنر رمزنگاری در واقع بی ارزش است زیرا هر کسی می تواند آن را به صورت رایگان دانلود کند. در اصل، یک NFT فقط یک رسید در یک بلاک چین غیرمتمرکز است.

در ماه نوامبر، مردی از استرالیا تمام تصاویر مرتبط با NFT ها را در اتریوم و سولانا به صورت رایگان منتشر کرد.

در اوایل این ماه، ماسک یک الگوی رفتاری منتشر کرد که نشان می‌دهد یک روانپزشک از مشتری خود می‌پرسد که آیا او توهم دارد یا تصور NFT دارد. ثروتمندترین مرد جهان همچنین در مورد NFT ها “jpeing دلار” شوخی کرد.

Gamers vs. NFTs

جامعه بازی‌ها نسبت به شور و شوق کریپتوهای پرطرفدار بسیار بدبین بوده‌اند و استدلال می‌کنند که عمدتاً به عنوان ابزاری برای سفته‌بازی و پولشویی به ضرر محیط‌زیست استفاده می‌شوند و در عین حال تهدیدی برای فراوانی دیجیتال در اینترنت هستند.

Discord، یک سرویس چت مبتنی بر بازی، پس از مواجهه با مخالفت جامعه، مجبور شد برنامه‌های خود برای پذیرش اتریوم را کنار بگذارد.

GSC Game World، توسعه دهنده مستقر در کیف STALKER 2، پس از دریافت بازخوردهای منفی فراوان از طرفداران، برنامه های NFT خود را کنار گذاشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.