واچ لیست بهترین توکن های DeFi

واچ لیست بهترین توکن های DeFi

با خلق دیفای یک سیستم مالی غیرمتمرکز شامل مجموعه‌ای از پروتکل‌ها و قراردادهای هوشمند بر بستر بلاک چین به وجود آمده است که به شما کمک می‌کند تا خدمات مالی را بدون نیاز به واسطه‌هایی مانند بانک انجام دهید. یعنی با استفاده از دیفای، برای استفاده از خدمات مالی نیاز به بانک، صرافی، شرکت های بیمه و غیره ندارید.با صدها پروژه موجود و ارزش بازار بالای 150 میلیارد دلار، این موضوع نشان می‌دهد که DeFi در حال رشد است و به سرعت به یک رقیب اصلی برای سیستم‌های مالی قدیمی تبدیل شده است.

در ادامه به معرفی چند پروژه در حوزه ی DeFi می پردازیم :

1. EQIFi

EQIFi پروژه ای است که قصد دارد نحوه تعامل DeFi و کاربران آن را تغییر دهد. برخلاف بسیاری از پروژه ها و پلتفرم های شناخته شده دیگر، EQIFi به سادگی معتقد است. این از خدمات اصلی آن تا اپلیکیشن موبایلی با کاربری آسان گسترش می‌یابد، و به افرادی که در معرض DeFi قرار ندارند، این امکان را می‌دهد تا از این مسیر عبور کرده و سفر مالی ارزهای دیجیتال خود را آغاز کنند.

EQX، توکن بومی آن، دارای چندین مزیت و پیشنهادات پیشرو در بازار است. جمع‌کننده عملکرد خودکار می‌تواند تا 70 درصد عملکرد سالانه را که روزانه ترکیب می‌شود، ارائه دهد. وام های فوری یکی از کمترین نرخ های بهره 0.1% در سال را دارند.

اما چیزی که EQIFi را متمایز می کند، شیب خاموش و روشن آن است. با داشتن یک بانک تنظیم شده و دارای مجوز به عنوان پشتوانه برای خود، کاربران EQIFi می توانند به طور یکپارچه دارایی های رمزنگاری خود را خریداری و نقد کنند، از ابزارهای مالی سنتی استفاده کنند و حتی یک کارت اعتباری رمزنگاری دریافت کنند.

EQX حدود 0.08 دلار است و با طیف وسیعی از خدمات ارائه شده، در مرحله بسیار مقرون به صرفه ای قرار دارد.

2. Uniswap

ساده‌ترین شکل DeFi، Uniswap یک صرافی غیرمتمرکز رمزنگاری است که به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های رمزنگاری خود را بدون طرف مرکزی مبادله کنند. در حالی که وزنه های سنگین متمرکز زیادی مانند Binance، Coinbase و … وجود دارد، Uniswap در درجه اول به دلیل ماهیت امنیتی و غیر نگهداری آن جایگاه خود را پیدا کرده است.

توکن UNI بومی پروژه جزو برترین توکن‌های DeFi به حساب می‌آید در حال حاضر با قیمت 10 دلار، این توکن از زمان راه‌اندازی رشد چشمگیری داشته است.

3. SushiSwap

در نگاه اول، SushiSwap درست مانند یک پلتفرم AMM دیگر به نظر می رسد و شبیه به Uniswap است. با این حال پیچیده تر است. در حالی که مشابه Uniswap است و یک سرویس مبادله غیرمتمرکز را ارائه می دهد که نیازی به واسطه ندارد، SushiSwap یک گام فراتر رفته و خدمات مختلف DeFi مانند بازده نقدینگی، سهام و وام را ارائه می دهد.

اگر می‌خواهید در سرویس‌های DeFi سودآور فعالیت کنید، باید SUSHI، رمز این پلتفرم را به دست آورید.

4. Terra

در حالی که یک سرویس DeFi معمولی ارائه نمی دهد، شبکه Terra یک شبکه بلاک چین کامل است که دارای چندین پروژه DeFi است. Terra یک شبکه پول دیجیتال است که از الگوریتم‌هایی برای حفظ استیبل کوین‌های مختلف استفاده می‌کند. از دلار آمریکا تا ین ژاپن همه چیز را دارد.

شبکه گسترده پروژه های مختلف ارائه دهنده خدمات DeFi دلیلی است که سکه LUNA Terra یکی از موفق ترین سرمایه گذاری های سال های اخیر است.

5. Polkadot

یک بلاک چین برای اتصال همه بلاک چین ها، پولکادوت یک پروژه نوآورانه است که از پاراچین استفاده می کند تا به هر کسی اجازه دهد شبکه خود را ایجاد کند. از آنجایی که همه پاراچین ها به پولکادوت متصل هستند، دارایی ها و توکن ها بین زنجیره های مختلف بدون هیچ مشکلی قابل انتقال هستند.

DOT توکنی که به پروژه قدرت می دهد چندین هدف را ارائه می دهد از جمله استیکینگ ، باندینگ و .. که شروع آن با کمتر از 3 دلار هنگام معامله عمومی و در کمتر از یکسال به 54 دلار رسیده است .

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.