واریز سود سهام عدالت به ۲روش

واریز سود سهام عدالت به ۲روش

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدرضا پوررضایی مشاور اجرایی سهام عدالتدر رابطه با ثبت نام سهامداران در سامانه سجام، اظهار کرد: اولین مجامع شرکت های استانی در بیشتر استان ها برگزار شده و همچنین نیز مجامع دوم به بهمن ماه موکول شده، افرادی می توانند در این مجامع شرکت کنند که در سجام ثبت نام کرده باشند.

او بیان کرد: شاید بتوان گفت بیشترین اصراری که مسئولان هر استان به منظور ثبت نام سهام داران در سامانه سجام دارند بدین خاطر است که در نخستین مجامعی که برگزار شد، تعداد کمی حضور داشتند به همین خاطر به سهامداران فرصت ثبت نام داده شد تا افراد بتوانند در مجمع بعدی حضور داشته باشند.

مشاور اجرایی سهام عدالت گفت: اکنون حدود 30 میلیون سهامدار عدالت غیر مستقیم داریم که سهامشان از طریق شرکت های سرمایه گذار استانی مدیریت می شود و قرار است سود سهام این شرکت ها پس از آنکه مجامعشان برگزار شد از طریق سامانه سجام یا خود شرکت های سرمایه گذاری استانی به حساب سهامداران واریز شود.

پور رضایی گفت: برای آنکه شرکت های استانی شکل بگیرند باید پنج مرحله طی شود، پس از آنکه امر مذکور صورت گرفت شرکت های استانی به عنوان متولی سهام عدالت سهامدارانی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند به حساب می آیند. از سهام داران خواهانیم برای حضور در مجمع دوم به منظور انتخاب کاندیدای مورد نظر خود سجامی شوند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
نظرات کاربران
 • صبر برادر ظفر

  قرار بود سود مجمع سالانه ومعادن را دیماه به حسابمان واریز کنن هیچ خبری از واریز سود نیست کدال هم نگاه کردم چیزی دستگیرم نشد لطفا راهنمایی کنید سپاسگزار یم

  • کارشناس تیم سیگنال

   سلام، این شرکت در دیماه افزایش سرمایه از محل سود انباشته و آورده نقدی داشته و احتمالا همه یا بخشی از سود هر سهم در این فرآیند مورد استفاده قرار گرفته. اطلاعیه های مربوط به این فؤآیند در سامانه کدال و سایت شرکت قابل مشاهده است

 • اعظم نظری

  تکلیف سهام داران مستقیم چی باید بشه هنوز پولی به حسابشان واریز نشده است یه گوشه اینارو هم نگاه کنید

 • محمد پری رخ

  سود سهام را چه جوری برای من واریز میکنید کد بورسی دارم

 • حمزه سیف اللهی

  برای فروش درصدی ازسهام عدالت باید چه مراحلی را طی کرد

 • سلام‌پدر‌من‌ هم‌بی‌سواد‌هست‌هم‌از‌دو دست معلول‌هست‌اخه‌چه‌جوری‌ احراز‌هویتش‌کنم‌ بعد‌یک‌دایی‌دارم‌ مجنونه‌اون‌چه‌جوری‌احراز‌هویت‌کنم

  • کارشناس تیم سیگنال

   سلام، در این شرایط احراز هویت به صورت حضوری یا از طریق ارائه وکالت انجام می شود

 • اعظم کارگر

  من روش مستقیم زدم چطور میتونم بفروشم یا سودشو بگیرم

 • اسداله شکوهی طایفه

  باسلام جهت ثبت نام و ضعیت خود مطلع شوم

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
10 اسفند 1399