واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن وارد فاز بهره‌برداری می‌شود؟

واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن وارد فاز بهره‌برداری می‌شود؟
خلاصه اخبار

محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی از آغاز بهره‌برداری برخی واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در ماه‌های آینده خبر داد.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز

به گزارش تجارت‌نیوز، متقاضیان مسکن در طرح نهضت ملی مسکن کی می‌توانند واحد خود را تحویل بگیرند؟

آنطور که مهر گزارش داده، محمود محمودزاده با اشاره به این که روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن مناسب است افزود: ازطرح‌هایی که قبلا شروع شدند و عملیات اجرایی آن‌ها در حال انجام است بخشی درماه‌های آتی قابلیت بهره‌برداری و تحویل به متقاضیان را خواهند داشت که با پیشرفت زمان جزئیات آن، اعلام خواهد شد.

وی در خصوص بهره‌برداری از طرح نهضت ملی مسکن گفت: به زودی عملیات اجرایی طرح‌های نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید و سایر شهرهای کشور با محوریت شرکت عمران شهرهای جدید و سازمان ملی زمین و مسکن، آغاز می‌شود.

محمودزاده همچنین از تصویب سند آمایش سرزمین برای نخستین بار خبر داد و توضیح داد: سند آمایش سرزمین در جلسات مشترک وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه تنظیم شده است. سند آمایش سرزمین سندی است که نظام توزیع جمعیت، اشتغال و فعالیت را برای آینده پیش‌بینی می‌کند و می‌تواند در نیازسنجی‌ها کمک موثری باشد.

طرح نهضت ملی مسکن طرحی است که به عنوان سیاست کلان دولت سیزدهم شناخته می‌شود. در اجرای این طرح مقرر است تا 4 میلیون واحد مسکونی طی 4 سال دولت سیزدهم احداث شود که اجرای بخشی از طرح‌ها آغاز شده است.