هیدرا مهم ترین ارتقای پیشرو کاردانو

هیدرا مهم ترین ارتقای پیشرو کاردانو

Hydra یک اکوسیستم از راه حل های مقیاس پذیری لایه 2 برای کاردانو (ADA) است.

Hydra به عنوان اولین پروتکل از این نوع، قرار است از پروتکل های L2 مبتنی بر اتریوم از جمله پروتکل هایی مانند Optimism (OP) و Arbitrum پیشی بگیرد و برای رسیدگی به مسائل مقیاس‌پذیری و امنیتی با Cardano (ADA)، بزرگترین شبکه اثبات سهام (PoS) و پلت‌فرم قراردادهای هوشمند محبوب طراحی شده است.

پس از بحث در مورد آخرین به‌روزرسانی‌های بلاک‌چین Cardano (ADA) و زیرساخت‌های آن، یکی از علاقه‌مندان به کریپتو در توییتر از Matthias Benkort (@_KtorZ_) از IOG درباره طراحی ماژولار Hydra که امکان استقرار برنامه‌های غیرمتمرکز مختلف (dApps) در زیرساخت آن را می دهد، سؤال پرسید.

آقای Benkort تأیید کرد که Hydra می تواند برنامه های غیرمتمرکز (dApps) با ساختارهای مختلف را با استفاده از عناصر جداگانه (“Heads”) به روش  Legoوارد کند.

همچنین طراحی دقیق Hydra و نقشه راه پیشرفت آن به درخواست نمایندگان جامعه بستگی دارد. برخی از ویژگی های هسته اصلی “Head” در حال حاضر 100٪ در اختیار جامعه است.

در همین حال، اکوسیستم کاردانو (ADA) به Vasil که مهم‌ترین ارتقای آن از زمان اجرای قراردادهای هوشمند در سه ماهه سوم سال 2021 است ، نزدیک‌تر می‌شود.

به این ترتیب، Cardano (ADA) زیرساخت‌های خود را برای بخش DeFi تقویت می‌کند: استیبل کوین الگوریتمی پیشگام Djed که با همکاری شبکه COTI توسعه یافته است، اکنون در برخی از پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز عمده در دسترس است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.