هک 8 میلیون دلاری ویزور فایننس

هک 8 میلیون دلاری ویزور فایننس

آخرین قربانی سوء استفاده مراکزمالی غیرمتمرکز (DeFi) در این هفته، پروتکل مدیریت نقدینگی فعال Visor Finance است و نکته ی قابل توجه این است که این اولین بار نیست که این پروتکل مدیریت نقدینگی مورد حمله قرار گرفته است .

تیم پروتکل DeFi این حادثه را در ساعات پایانی 21 دسامبر در توییتی گزارش کرد. بیان کرد که از قرارداد سهام سوء استفاده شده و وجوه کاربران جایگزین خواهد شد.

یک نقص در قرارداد استیکینگ ، یک قرارداد ایجاد شده توسط کاربر را قادر می سازد تا عملکرد انتقال را دستکاری کند و استخر سهام را تخلیه کند. کمی دیر انجام شد، اما Visor Finance گفت که ممیزی های فعلی آن در حال انجام است و قرارداد جدیدی نوشته خواهد شد.

اندکی بعد این تیم اعلام کرد که یک توکن جدید راه اندازی خواهد کرد و نماد جدید را جایگزین نماد قدیمی توکن VISR خواهد کرد. افزود که این کار از قبل شروع شده است و کاربران با توکن جدیدی که قبلاً لیست کردن را شروع کرده است، پاداش 1:1 دریافت خواهند کرد. در پست وبلاگ آمده است: “هیچکس نباید VISR را خریداری کند زیرا برای توکن جدید قابل بازخرید نخواهد بود.”

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.