هواشناسی ایران 99/1/30| پیش بینی تداوم بارش‌ها تا چهارشنبه/ احتمال بارش تگرگ در استان‌های جنوبی

هواشناسی ایران 99/1/30| پیش بینی تداوم بارش‌ها تا چهارشنبه/ احتمال بارش تگرگ در استان‌های جنوبی
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم،  بر اساس تحلیل جدیدترین نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در دامنه‌های البرز و زاگرس و مرکز کشور رگبار باران روی می‌دهد و شدت بارش‌ها برای جنوب مرکزی،اصفهان،کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری است. فردا بارش در نواحی مرکزی،شرق و سواحل دریای خزر ادامه خواهد داشت […]

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم،  بر اساس تحلیل جدیدترین نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در دامنه‌های البرز و زاگرس و مرکز کشور رگبار باران روی می‌دهد و شدت بارش‌ها برای جنوب مرکزی،اصفهان،کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری است.

فردا بارش در نواحی مرکزی،شرق و سواحل دریای خزر ادامه خواهد داشت و شدت بارش مربوط به خراسان جنوبی و جنوب یزد است.

روز دوشنبه اول اردیبهشت 99 در استان‌های واقع در دامنه‌های البرز غربی و مرکزی،‌ بخش‌هایی از جنوب کشور در استان‌های کرمان،هرمزگان و جنوب فارس رگبار باران همراه بار رعدوبرق پیش‌بینی‌شده است.

روز سه شنبه بارش در نیمه جنوبی کشور و بخش‌هایی از سواحل شرقی دریای خزر ادامه خواهد داشت و شدت بارش‌ها در کرمان، فارس و بوشهر است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی چهارشنبه رگبار باران در شرق و جنوب کشور ادامه خواهد داشت و برای شمال غرب و غرب کشور نیز بارش‌های پراکنده پیش بینی می‌شود. در این روز احتمال بارش تگرگ در مناطق جنوبی کشور وجود دارد.