همکاری Ava Labs و سازنده Togg

همکاری Ava Labs و سازنده Togg

شرکت سازنده وسایل نقلیه الکترونیکی ترکیه (EV) Togg از همکاری استراتژیک با Ava Labs برای طراحی و ساخت خدمات مبتنی بر قرارداد هوشمند با هدف بهبود تحرک خودکار خبر داده است.

همکاری Togg با Ava Labs، تیمی که به پشتیبانی و توسعه بلاک چین عمومی Avalanche اختصاص دارد، در رویداد CES 2022 در لاس وگاس فاش شد.

همانطور که کوین تلگراف ترکیه گزارش داد، هدف از این مشارکت، پیگیری سریع ابتکار استفاده موردی Togg است که فناوری‌های مختلف و راه‌حل‌های حمل و نقل را برای تولید خودروهایی با قابلیت‌های بیشتر در مقایسه با خودروهای برقی سنتی ترکیب می‌کند.

طبق اعلام رسمی، تاگ بیش از یک سال است که در حال بررسی موارد استفاده در مورد بلاک چین و فناوری‌های مرتبط در خودروهای الکتریکی بوده است.

با مشارکت آوا لبز، تاگ قصد دارد اینترنت اشیا (IoT) و ارتباطات ماشین به ماشین (M2M) را برای گسترش و تسریع قابلیت‌های EV خود ایجاد کند.

تاگ قراردادهای هوشمند و فناوری بلاک چین را پیاده سازی می کند تا به کاربران اجازه دهد اسکوتر یا تاکسی رزرو شده را در حین شارژ خودروهای برقی خود بردارند و امکان تحرک یکپارچه را فراهم می کند. گورکان کاراکاش، مدیر عامل توگ گفت:

همکاری ما با آوا لبز با هدف بالا بردن سطح تجربه کاربران Togg است و فراتر از خودروها برویم تا شرکا، کاربران و کاربران غیر توگ را در سراسر اکوسیستم تحرک برای بهره مندی از این پلتفرم توانمند کنیم.

علاوه بر این، مشارکت آوا لبز به Togg اجازه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به تعمیر و نگهداری خودرو و قطعات را بر روی بلاک چین آوالانچ ذخیره کند، که برای یک بازار غیرمستقیم قابل اعتماد اساسی خواهد بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *