همکاری یکی از شرکتهای تابعه بورس سهام جبل اطارق با یک پلتفرم توکنیزاسیون

همکاری یکی از شرکتهای تابعه بورس سهام جبل اطارق با یک پلتفرم توکنیزاسیون
خلاصه اخبار

همکاری یکی از شرکتهای تابعه بورس سهام جبل اطارق با یک پلتفرم توکنیزاسیون به شرح زیر می باشد:

همکاری یکی از شرکتهای تابعه بورس سهام جبل اطارق با یک پلتفرم توکنیزاسیون


هشتک (Hashstac) یکی از شرکتهای تابعه بورس سهام جبل الطارق (GSX Group) به یک شرکت سنگاپوری فناوری محور به نام (STO Global-X) ملحق شده است تا انتشار توکنها را تسهیل کنند. این خبر در تاریخ 5 ام آوریل توسط صرافی بلاکچینی جبل الطارق ((GBX) اعلام شده است.

شرکت هشتک (Hashstac) و STO Global-X به طور مشترک یک سامانه برای مبادله اوراق بهادار دیجیتالی راه اندازی خواهند کرد که ظاهرا به سامانه های مبادله بورس و ارواق بهادار و دیگر موسسات مالی معتبر این امکان را میدهد که دارایی های خود را به صورت توکن درآورده و معاملات اوراق بهادار دیجیتالی را تقویت کنند.

هدف این همکاری ترکیب کردن سامانه توکنیزاسیون و مبادلات توکن شرکت STO Global-X با شبکه طبقه بندی شده معاملات اوراق بهادار شرکت هشتک (Hashstac) میباشد. محصول این همکاری نهادی برای مبادله اوراق بهادار دیجیتالی و سامانه معاملاتی با احراز هویت چند عامله و رمزنگاری قوی خواهد بود.

در دسامبر گذشته GBX (که یکی دیگر از شرکتهای تابعه GSX است) اعلام کرد که باهمکاری شرکت محلی کارگزاران بیمه کالاهان (Callaghan) برای تمام دارایی هایی که در پلتفرمش لیست شده اند بیمه ارائه میدهد. پلیس اعلام کرد که ” تمام دارایی هایی که در اختیار GBX است، از جمله کیف پولهای سرد و گرم به طور کامل بیمه شده اند. و همچنین تمام حالت های جبران خسارت حرفه ای را پوشش میدهد.”

GBX در جولای سال گذشته راه اندازی شد و موفق شد 27 میلیون دلار سرمایه جذب کند. در 24 ساعت گذشته حجم معاملات این صرافی 1.5 میلیون دلار بوده است که در حال حاضر آن را در رتبه 126 ام سایت کوین مارکت کپ CoinMarketCap بر اساس حجم معاملات تعدیل شده قرار میدهد.

منبع: سیگنال